Kontakt

INFOLINIA
☎️: +48 34 390 66 55
📧: esklep@pro4it.pl

SERWIS
☎️: +48 507 567 499
📧: serwis@pro4it.pl

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Producenci
Regulamin kart rabatowych

REGULAMIN KORZYSTANIA Z KARTY RABATOWEJ PRO4IT Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka komandytowa ul. Borkowa 11 , Zborowskie 42-793 Ciasna NIP 5751888721


Karty rabatowe  PRO4IT Sp. z.o.o Sp.K. uprawniają klientów Sklepu PRO4IT Sp. z.o.o Sp.K. do korzystania z rabatu 5% na zasadach określonych w niniejszym regulaminie.

§1. Uprawnienia wynikające z posiadania Karty rabatowej przysługują momencie jej uzyskania.

§2. Organizatorem Promocji jest PRO4IT Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka komandytowa ul. Borkowa 11 , Zborowskie 42-793 Ciasna NIP 5751888721.

§3.Wszelkie zniżki i świadczenia związane z posiadaniem Karty rabatowej przysługują jedynie jej Użytkownikowi za jej okazaniem podczas zakupu towaru.

§4.Karta podlega numeracji.

§5.Karta rabatowa uprawnia do uzyskania rabatu na sprzęt komputerowy : Laptopy, Monitory, Komputery stacjonarne, Komputery AiO.

    Karta rabatowa nie upoważnia do uzyskania rabanu na wszelkiego rodzaju usługi oraz pozostały sprzęt znajdujący się w ofercie PRO4IT Sp. z.o.o Sp.K

§6. Rabaty nie obejmują towarów przecenionych oraz objętych inną forma promocji.

§7. Rabat nie może być udzielany wstecz, tzn. w stosunku do zakupów dokonanych w przeszłości bez jednoczesnego okazania Karty rabatowej.   

§8. Karta rabatowa nie jest kartą kredytową, płatniczą ani bankomatową.

§9. Karta rabatowa jest wydawana nieodpłatnie.

§15. Karta rabatowa jest wydawana terminowo i obowiązuje od dnia 01.05.2019 do dnia 01.05.2020 .

§16. Karta jest własnością PRO4IT Sp. z.o.o Sp.K. i może być unieważniona przez właściciela bez podania przyczyny.

§17. Karta rabatowa będzie aktywna w momencie zarejestrowania  jej użytkownika na stronie www.pro4it.pl, wiąże się to z założeniem konta pod adresem https://pro4it.pl/pl/reg oraz akceptacji jego regulaminu.

§18. Regulamin niniejszy będzie uznany za zaakceptowany przez Użytkownika Karty z chwilą zarejestrowania się na stronie www.pro4it.pl  pod adresem https://pro4it.pl/pl/reg

§19 . Użytkownik zobowiązuje się do wypełnienia formularzu zgłoszeniowego i wyrażenia zgody na obowiązujący regulamin. PRO4IT Sp. z.o.o Sp.K.- jako właściciel zastrzega sobie prawo do wykorzystania danych osobowych do celów marketingowych.

         W naszej firmie przestrzegamy RODO
         
§20 Zgoda, o której mowa w §19 , jest dobrowolna, ale niezbędna do korzystanie z karty rabatowej.
      Zgoda, o której mowa w
§19 , może być w każdej chwili wycofana przez osobę, której dotyczy, przy czym wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem wykorzystania danych przed cofnięciem takiej zgody. Wycofanie zgody jest równoznaczne z rezygnacją    z     korzystania z karty rabatowej.
 Zgoda, o której mowa w
§19, może być wycofana poprzez kontakt na adres e-mail: esklep@pro4it.pl, pisemne oświadczenie złożone w siedzibie PRO4IT Sp. z.o.o Sp.K. przy ul. Edyty Stein 3A w Lublińcu, bądź przesłane pocztą na jego adres lub w inny sposób     pozwalający na jednoznaczne zweryfikowanie treści oświadczenia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl