Kontakt

INFOLINIA
☎️: +48 34 390 66 55
📧: esklep@pro4it.pl

SERWIS
☎️: +48 507 567 499
📧: serwis@pro4it.pl

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Producenci
O firmie

Pro4IT

Witamy Państwa w pro4IT

Wszystko rozpoczęło się od połączenia idei, pasji i zamiłowania do komputerów i profesjonalnego sprzętu z branży IT. Powstała koncepcja utworzenia przedsiębiorstwa na miarę XXI wieku, które sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów biznesowych, oczekujących od swoich laptopówtabletówkomputerów najwyższej wydajności, niezawodności i mobilności, a jednocześnie prowadzą zrównoważoną politykę finansową i nie chcą wydawać majątku na zaplecze IT. Naszym priorytetem jest najwyższy poziom jakości oferowanego używanego sprzętu komputerowego, a także satysfakcja naszych odbiorców związana z oszczędnością wydatków na sprzęt komputerowy w firmie. Oferujemy poleasingowy sprzęt IT najbardziej cenionych producentów wraz z ich najlepszymi biznesowymi seriami, takimi jak:

 

Pro4IT zostało powołane w celu wyznaczenia nowych trendów dotyczących technologii komputerowych dla biznesu. Jesteśmy za pan brat z ekologią; wprowadzamy na rynek wtórny produkty elektroniczne najwyższej jakości. Nasi technicy wykonują szczegółowe testy sprzętu, zanim ten trafi do Państwa rąk. pro4IT to firma jednocząca ludzi – profesjonalistów, a przede wszystkim pasjonatów w swojej dziedzinie. Powierzone nam zadania wykonujemy sprawnie i rzetelnie, zawsze mając na uwadze sprostanie oczekiwaniom naszych Partnerów i Klientów.

Zajmujemy się remarketingiem (pozyskiwaniem i sprzedażą) sprzętu komputerowego :

Sklep poleasingowy Pro4IT specjalizuje się w hurtowym obrocie sprzętem komputerowym pochodzącym z leasingów, nadwyżek magazynowych, zajęć windykacyjnych, sprzętów powystawowych z targów czy prezentacji. Asortyment dostępny w naszej ofercie jest sprawdzony pod kątem sprawności i wydajności, a następnie skategoryzowany, zależnie od jego stanu wizualnego. Do sprzedaży trafia wyłącznie sprzęt w pełni sprawny, z LEGALNYM oprogramowaniem. Nasza firma jako cel stawia sobie satysfakcję i zadowolenie naszych Klientów i zachowanie jak najwyższych standardów w zakresie używanego sprzętu IT.

MISJA :

Naszym celem jest zapewnienie jak najwyższego standardu i rosnącej liczby usatysfakcjonowanych klientów, a także dbanie o ekologię i środowisko. Pragniemy, aby nasza firma była najczęściej wybieranym hurtowym dostawcą poleasingowego sprzętu IT w Polsce.

WIZJA:

Inwestujemy w wiedzę i rozwój, dążymy do osiągnięcia rynkowej doskonałości, dzięki czemu zwiększamy wartość i potencjał naszej firmy. Pro4IT to symbol innowacyjności i przyszłości. Systematycznie podążamy za zmianami potrzeb naszych konsumentów, dzięki czemu stajemy się liderem w naszej dziedzinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl