Kontakt
INFOLINIA
☎️: +48 34 390 66 55
📧: esklep@pro4it.pl
SERWIS
☎️: +48 507 567 499
📧: serwis@pro4it.pl
Producenci
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
ASUS K73BY | 17.3" HD+ | AMD E-350 | 4GB DDR3 | 500GB HDD | AMD HD 7400M | WINDOWS 7 Home
dodaj do przechowalni
Opis

- 6 MIESIĘCY GWARANCJI !
- AMD E-350
- 17.3" HD+ 1600x900
- 4GB DDR3
- 500GB HDD
- AMD HD 7400M
- Windows 7 Home Premium
Komputery były używane w zachodnich firmach. Przed wysyłką każdy laptop jest dokładnie przetestowany dzięki temu gwarantujemy pełną sprawność sprzętu. Każda sztuka jest zaopatrzona w zasilacz, niezbędne kable oraz posiada zainstalowany legalny system operacyjny w języku polskim wraz ze sterownikami producenta. Całość wysyłamy w naszym firmowym opakowaniu. Wszystkie dane techniczne znajdują się w specyfikacji technicznej, stan wizualny przedstawiony na zdjęciach - poszczególne sztuki mogą się różnic stanem zużycia. Moga posiadać normalne ślady użytkowania.
Dane techniczne
| Model | ASUS K73BY |
| Procesor | AMD |
| Informacje o procesorze | AMD E-350 1600MHz 2 rdzenie 2 wątki |
| Liczba rdzeni procesora | 2 rdzenie |
| Wielkość matrycy | 17.3" |
| Rozdzielczość matrycy | 1600x900 HD+ |
| Rodzaj matrycy | Błyszcząca |
| Pamięć RAM (GB) | 4GB DDR3 |
| Pojemność Dysku Twardego (gb) | 500GB HDD |
| Karta Graficzna | Dedykowana |
| Model Karty Graficznej | AMD HD 7400M |
| Karta Dźwiękowa | Zintegrowana |
| Sieć | LAN 10/100/1000Mbit, WiFi |
| Napęd | DVD |
| Porty | LAN , VGA, HDMI , 4xUSB 2.0 , Audio |
| System Operacyjny | Windows 7 HOME 64-bit |
| Bateria | Li-Ion od 30min do 1-2h (gwarantujemy 30 min, przez tyle je testujemy ale z reguły trzymają dłużej) 30 dni gwarancji |
| Zasilacz | Tak |
| Układ klawiatury | QWERTY (US/PL) lub obcojęzyczna - spolszczona naklejkami |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Stan | Laptopy używane, poleasingowe, stan jak na zdjęciach, może się niewiele różnić. |
