Kontakt
INFOLINIA
☎️: +48 34 390 66 55
📧: esklep@pro4it.pl
SERWIS
☎️: +48 507 567 499
📧: serwis@pro4it.pl
Producenci
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
DELL Latitude 3310 | 13.3" FHD DOTYKOWY ERAN | i5-8265U | 8GB DDR4 | 256GB SSD | Intel UHD Graphics | WINDOWS 11 PRO
dodaj do przechowalni
Opis
|
DELL Latitude Laptopy DELL z serii Latitude to flagowe modele klasy biznesowej. Charakteryzują się wydajną konfiguracją i eleganckim wyglądem. To laptopy dedykowane dla osób, którzy cenią sobie niezawodność oraz wydajność . |
|
|
Laptop wyposażony jest w nowoczesny ekran dotykowy, który pozwala obsługiwać urządzenie tak, jak smartfon czy tablet. To ogromne ułatwienie w codziennej pracy, przeglądaniu internetu, robieniu notatek czy podpisywaniu dokumentów.
Dotykowy ekran to połączenie wygody, mobilności i nowoczesnych rozwiązań – sprawdza się zarówno w biurze, jak i w podróży! |
|
| Intel Core i5-8265U
to energooszczędny, czterordzeniowy procesor 8. generacji (Whiskey Lake), zaprojektowany do laptopów. Oferuje dobrą wydajność do codziennych zadań, pracy biurowej i multimediów, zachowując niski pobór energii. Ten procesor sprawdza się dobrze w codziennych zadaniach, takich jak przeglądanie internetu, praca biurowa i obsługa multimediów. |
![]() |
![]() |
Intel UHD Graphics 620 to zintegrowany układ graficzny obecny w procesorach Intel Core ósmej generacji (Kaby Lake Refresh). Jest przeznaczony do podstawowych zastosowań graficznych i multimedialnych, oferując obsługę rozdzielczości 4K przy 60 Hz oraz kompatybilność z DirectX 12 i OpenGL 4.5. Ten układ graficzny cechuje się niskim poborem energii, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla ultrabooków i laptopów, gdzie istotne są oszczędność energii i długi czas pracy na baterii. |
|
Najnowszy system Windows 11 ! Sprzęt ten spełnia wymagania oraz posiada pełne wsparcie dla najnowszego systemu operacyjnego Windows 11. Jest on zaintalowany wraz z kompletem niezbędnych sterowników oraz aktualizacji. ( Na życzenie możliwa instalacja Windows 10. Prosimy o taka informacje w uwagach do sprzedającego). |
|
|
W PEŁNI FUNKCJONALNY JUZ OD PIERWSZEGO URUCHOMIENIA!! Wybierz usługę : Pakiet aplikacji - jedyne 99zł!! Nie trać czasu na instalowanie i konfiguracje podstawowych programów - zrobimy to za Ciebie! |
|
Czym jest sprzęt poleasingowy?
Komputery były używane do pracy głownie w dużych zachodnich firmach lub korporacjach na zasadzie leasingu. Po określonym czasie zostają wymienione na nowe a dotychczasowy sprzęt w dalszym ciągu sprawny i wydajny trafia na rynek. Zakup takiego sprzętu jest bardzo atrakcyjny zarówno na małych i średnich firma jak również dla osób indywidualnych.
Przed wysyłką każdy sprzęt jest dokładnie przetestowany dzięki temu gwarantujemy jego pełną sprawność. Każda sztuka jest zaopatrzona w zasilacz, niezbędne kable oraz posiada zainstalowany legalny system operacyjny w języku polskim wraz z kompletem sterowników producenta. Całość wysyłamy w naszym firmowym opakowaniu. Przedstawione zdjęcia są poglądowe , losowo wybranego egzemplarza. Wszystkie dane techniczne oraz informacje o stanie wizualnym znajdują się w specyfikacji technicznej.
KLIKNIJ TUTAJ aby zobaczyc szczegółowy opis klas wizualnych sprzętu!
Dane techniczne
| Model | Latitude 3310 |
| Procesor | Intel Core i5 |
| Informacje o procesorze | Procesor Intel® Core™ i3-8265U ( 6MB Cache od 1,60 GHz do 3,90 GHz ) 4 rdzenie 8 wątków |
| Liczba rdzeni procesora | 4 rdzenie |
| Wielkość matrycy | 13.3" |
| Rozdzielczość matrycy | 1920x1080 FHD - DOTYKOWY EKRAN |
| Rodzaj matrycy | Błyszcząca |
| Pamięć RAM (GB) | 8GB DDR4 |
| Pojemność Dysku Twardego (gb) | 256GB SSD M.2 NVMe |
| Karta Graficzna | Zintegrowana |
| Model Karty Graficznej | Intel UHD Graphics 620 |
| Karta Dźwiękowa | Zintegrowana |
| Sieć | LAN 10/100/1000Mbit, WiFi |
| Napęd | Brak (fabrycznie) |
| Porty | USB 3.1 Gen. 1 (USB 3.0) - 2 szt. USB Typu-C (z DisplayPort) - 1 szt. HDMI 1.4 - 1 szt. Czytnik kart pamięci microSD - 1 szt. RJ-45 (LAN) - 1 szt. Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe - 1 szt. DC-in (wejście zasilania) - 1 szt. |
| System Operacyjny | Windows 11 PRO ( lub Windows 10 na życzenie klienta ) |
| Bateria | Li-Ion - minimum 50% sprawności baterii lub nowa |
| Zasilacz | Tak |
| Układ klawiatury | QWERTY (US/PL) lub obcojęzyczna - spolszczona naklejkami |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Stan | Laptopy używane - poleasingowe . W pełni sprawne. Klasa wizualna A |





