Kontakt
INFOLINIA
☎️: +48 34 390 66 55
📧: esklep@pro4it.pl
SERWIS
☎️: +48 507 567 499
📧: serwis@pro4it.pl
Producenci
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
DELL Latitude 3330 | 13.3" HD | Celeron 1017U | 8GB DDR3 | 240GB SSD | Intel HD | WINDOWS 7 HOME
dodaj do przechowalni
Opis
- 12 MIESIĘCY GWARANCJI !
- Intel Celeron 1017U 2 rdzenie 2 wątki
- 13,3" 1366x768 HD
- 8GB DDR3
- 240GB SSD
- Windows 7 HOME
- Kamera, Bluetooth
Komputery były używane w zachodnich firmach. Przed wysyłką każdy laptop jest dokładnie przetestowany dzięki temu gwarantujemy pełną sprawność sprzętu. Każda sztuka jest zaopatrzona w zasilacz, niezbędne kable oraz posiada zainstalowany legalny system operacyjny w języku polskim wraz ze sterownikami producenta. Całość wysyłamy w naszym firmowym opakowaniu. Wszystkie dane techniczne znajdują się w specyfikacji technicznej, stan wizualny przedstawiony na zdjęciach - poszczególne sztuki mogą się różnic stanem zużycia. Moga posiadać normalne ślady użytkowania.
Dane techniczne
| Model | Latitude 3330 |
| Informacje o procesorze | Intel Celeron 1017U (2MB Cache 1.60GHz ) 2 rdzenie 2 wątki |
| Liczba rdzeni procesora | 2 rdzenie |
| Wielkość matrycy | 13.3" |
| Rozdzielczość matrycy | 1366x768 HD |
| Rodzaj matrycy | Matowa |
| Pamięć RAM (GB) | 8GB DDR3 |
| Pojemność Dysku Twardego (gb) | 240GB SSD |
| Karta Graficzna | Zintegrowana |
| Model Karty Graficznej | Intel HD Graphics |
| Karta Dźwiękowa | Zintegrowana |
| Sieć | LAN 10/100/1000Mbit, WiFi, Bluetooth |
| Napęd | Brak (fabrycznie) |
| Porty | 1 USB 2.0, 2 USB 3.0, 1 VGA/D-Sub, 1 HDMI, 1 blokada Kensingtona, gniazda audio: wejście/wyjście audio w jednym, czytnik kart: SD |
| System Operacyjny | Windows 7 HOME 64-bit |
| Bateria | Li-Ion od 30min do 1-2h (gwarantujemy 30 min, przez tyle je testujemy ale z reguły trzymają dłużej) 30 dni gwarancji |
| Zasilacz | Tak |
| Układ klawiatury | QWERTY (US/PL) lub obcojęzyczna - spolszczona naklejkami |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Stan | Laptopy używane - poleasingowe . W pełni sprawne. Klasa wizualna A- (mogą posiadać normalne ślady użytkowania) |
