Kontakt
INFOLINIA
☎️: +48 34 390 66 55
📧: esklep@pro4it.pl
SERWIS
☎️: +48 507 567 499
📧: serwis@pro4it.pl
Producenci
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
DELL Latitude 5175 TABLET | 10,8" FHD DOTYK | m5-6Y57 | 4GB DDR3 | 128GB SSD | Intel HD 515 | WINDOWS 10 PRO
dodaj do przechowalni
Opis
Czym jest sprzęt poleasingowy?
Komputery były używane do pracy głownie w dużych zachodnich firmach lub korporacjach na zasadzie leasingu. Po określonym czasie zostają wymienione na nowe a dotychczasowy sprzęt w dalszym ciągu sprawny i wydajny trafia na rynek. Zakup takiego sprzętu jest bardzo atrakcyjny zarówno na małych i średnich firma jak również dla osób indywidualnych.
Przed wysyłką każdy sprzęt jest dokładnie przetestowany dzięki temu gwarantujemy jego pełną sprawność. Każda sztuka jest zaopatrzona w zasilacz, niezbędne kable oraz posiada zainstalowany legalny system operacyjny w języku polskim wraz z kompletem sterowników producenta. Całość wysyłamy w naszym firmowym opakowaniu. Przedstawione zdjęcia są poglądowe , losowo wybranego egzemplarza. Wszystkie dane techniczne oraz informacje o stanie wizualnym znajdują się w specyfikacji technicznej.
KLIKNIJ TUTAJ aby zobaczyc szczegółowy opis klas wizualnych sprzętu!
![]() |
DELL Latitude Urządzenia DELL z serii Latitude to flagowe modele klasy biznesowej. Charakteryzują się wydajną konfiguracją i eleganckim wyglądem. Dedykowane dla osób, którzy cenią sobie niezawodność oraz wydajność . |
|
W PEŁNI FUNKCJONALNY JUZ OD PIERWSZEGO URUCHOMIENIA!! Wybierz usługę : Pakiet aplikacji - jedyne 99zł!! Nie trać czasu na instalowanie i konfiguracje podstawowych programów - zrobimy to za Ciebie! |
|
Dane techniczne
| Model | Latitude 5175 TABLET |
| Informacje o procesorze | Intel® Core™ m5-6Y57 Processor (4MB Cache, od 1.10 GHz do 2.80 GHz) 2 rdzenie, 4 wątki |
| Liczba rdzeni procesora | 2 rdzenie |
| Wielkość matrycy | 10.1" |
| Rozdzielczość matrycy | 1920x1080 FHD - DOTYKOWY EKRAN |
| Rodzaj matrycy | Antyrefleksyjna |
| Pamięć RAM (GB) | 4GB DDR3 |
| Pojemność Dysku Twardego (gb) | 128GB SSD |
| Karta Graficzna | Zintegrowana |
| Model Karty Graficznej | Intel HD 515 |
| Karta Dźwiękowa | Zintegrowana |
| Sieć | WiFi, Bluetooth |
| Napęd | Brak (fabrycznie) |
| Porty | 1 x USB 3.0, 2 x USB typ C, 1 x audio, 1x micro HDMI , 1x złącze kart microSD |
| System Operacyjny | Windows 10 PRO 64-bit |
| Bateria | Li-Ion od 30min do 1-2h (gwarantujemy 30 min, przez tyle je testujemy ale z reguły trzymają dłużej) 30 dni gwarancji |
| Zasilacz | Tak |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Stan | Laptopy używane - poleasingowe . W pełni sprawne. Klasa wizualna A- |


