Kontakt
INFOLINIA
☎️: +48 34 390 66 55
📧: esklep@pro4it.pl
SERWIS
☎️: +48 507 567 499
📧: serwis@pro4it.pl
Producenci
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
DELL Latitude 5410 | 14" FHD DOTYKOWY EKRAN | i5-10310U | 8GB DDR4 | 256GB SSD NVMe | Intel UHD Graphisc | WINDOWS 11 PRO
dodaj do przechowalni
Opis
|
DELL Latitude Laptopy DELL z serii Latitude to flagowe modele klasy biznesowej. Charakteryzują się wydajną konfiguracją i eleganckim wyglądem. To laptopy dedykowane dla osób, którzy cenią sobie niezawodność oraz wydajność . |
|
|
Laptop wyposażony jest w nowoczesny ekran dotykowy, który pozwala obsługiwać urządzenie tak, jak smartfon czy tablet. To ogromne ułatwienie w codziennej pracy, przeglądaniu internetu, robieniu notatek czy podpisywaniu dokumentów.
Dotykowy ekran to połączenie wygody, mobilności i nowoczesnych rozwiązań – sprawdza się zarówno w biurze, jak i w podróży! |
|
| Intel Core i5-10310U
to energooszczędny procesor 10. generacji (Comet Lake) przeznaczony do laptopów biznesowych. Posiada 4 rdzenie i 8 wątków, pracuje z taktowaniem od 1.7 GHz do 4.4 GHz (Turbo) i jest wyposażony w 6 MB pamięci cache. Dzięki niskiemu poborowi mocy (TDP 15 W) dobrze sprawdza się w smukłych i lekkich laptopach. Obsługuje technologię Intel vPro (w wybranych modelach), co ułatwia zdalne zarządzanie sprzętem w środowiskach korporacyjnych. |
![]() |
![]() |
Intel UHD Graphics |
|
Najnowszy system Windows 11 ! Sprzęt ten spełnia wymagania oraz posiada pełne wsparcie dla najnowszego systemu operacyjnego Windows 11. Jest on zaintalowany wraz z kompletem niezbędnych sterowników oraz aktualizacji. ( Na życzenie możliwa instalacja Windows 10. Prosimy o taka informacje w uwagach do sprzedającego). |
|
|
W PEŁNI FUNKCJONALNY JUZ OD PIERWSZEGO URUCHOMIENIA!! Wybierz usługę : Pakiet aplikacji - jedyne 99zł!! Nie trać czasu na instalowanie i konfiguracje podstawowych programów - zrobimy to za Ciebie! |
|
Czym jest sprzęt poleasingowy?
Komputery były używane do pracy głownie w dużych zachodnich firmach lub korporacjach na zasadzie leasingu. Po określonym czasie zostają wymienione na nowe a dotychczasowy sprzęt w dalszym ciągu sprawny i wydajny trafia na rynek. Zakup takiego sprzętu jest bardzo atrakcyjny zarówno na małych i średnich firma jak również dla osób indywidualnych.
Przed wysyłką każdy sprzęt jest dokładnie przetestowany dzięki temu gwarantujemy jego pełną sprawność. Każda sztuka jest zaopatrzona w zasilacz, niezbędne kable oraz posiada zainstalowany legalny system operacyjny w języku polskim wraz z kompletem sterowników producenta. Całość wysyłamy w naszym firmowym opakowaniu. Przedstawione zdjęcia są poglądowe , losowo wybranego egzemplarza. Wszystkie dane techniczne oraz informacje o stanie wizualnym znajdują się w specyfikacji technicznej.
KLIKNIJ TUTAJ aby zobaczyc szczegółowy opis klas wizualnych sprzętu!
Dane techniczne
| Model | Latitude 5410 |
| Procesor | Intel Core i5 |
| Informacje o procesorze | Intel Core i5-10310U Processor (6M Cache, od 1.70 GHz do 4.40 GHz) 4 rdzenie, 8 wątków |
| Liczba rdzeni procesora | 4 rdzenie |
| Wielkość matrycy | 14.1" |
| Rozdzielczość matrycy | 1920x1080 FHD - DOTYKOWY EKRAN |
| Rodzaj matrycy | Antyrefleksyjna |
| Pamięć RAM (GB) | 8GB DDR4 |
| Pojemność Dysku Twardego (gb) | 256GB SSD M.2 NVMe |
| Karta Graficzna | Zintegrowana |
| Model Karty Graficznej | Intel UHD Graphisc |
| Karta Dźwiękowa | Zintegrowana |
| Sieć | LAN 10/100/1000Mbit, WiFi, Bluetooth |
| Napęd | Brak (fabrycznie) |
| Porty | USB 2.0 - 1 szt. USB 3.2 Gen. 1 - 2 szt. USB Typu-C (z DisplayPort i Power Delivery) - 1 szt. HDMI 1.4 - 1 szt. Czytnik kart pamięci microSD - 1 szt. RJ-45 (LAN) - 1 szt. Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe - 1 szt. Czytnik Smart Card - 1 szt. |
| System Operacyjny | Windows 11 PRO ( lub Windows 10 na życzenie klienta ) |
| Bateria | Li-Ion - minimum 50% sprawności baterii lub nowa |
| Zasilacz | Tak |
| Układ klawiatury | QWERTY (US/PL) lub obcojęzyczna - spolszczona naklejkami |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Stan | Laptopy używane - poleasingowe . W pełni sprawne. Klasa wizualna A |





