Kontakt
INFOLINIA
☎️: +48 34 390 66 55
📧: esklep@pro4it.pl
SERWIS
☎️: +48 507 567 499
📧: serwis@pro4it.pl
Producenci
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
DELL Latitude 5440 | 14" FHD | i5-1350P | 16GB DDR5 | 512GB SSD NVMe | Intel Iris Xe Graphisc | WINDOWS 11 PRO
dodaj do przechowalni
Opis
|
DELL Latitude Laptopy DELL z serii Latitude to flagowe modele klasy biznesowej. Charakteryzują się wydajną konfiguracją i eleganckim wyglądem. To laptopy dedykowane dla osób, którzy cenią sobie niezawodność oraz wydajność.
Dell Latitude 5440 to nowoczesny laptop biznesowy głównego nurtu (mainstream), który stanowi idealny balans między zaawansowaną technologią, bezpieczeństwem a ekologicznym podejściem do projektowania. Wyposażony w 14-calowy ekran, oferuje optymalną mobilność połączoną z wysoką wydajnością potrzebną do płynnej pracy wielozadaniowej i hybrydowej. To, co wyróżnia serię 5000, to rewelacyjne funkcje zabezpieczeń klasy korporacyjnej oraz konstrukcja wykorzystująca materiały pochodzące z recyklingu i odnawialne źródła energii. Dzięki nowoczesnym procesorom, świetnej kulturze pracy oraz inteligentnym funkcjom zarządzania baterią i dźwiękiem (Dell Optimizer), model 5440 to niezawodne, przyszłościowe narzędzie pracy dla nowoczesnych profesjonalistów i wymagających zespołów korporacyjnych. |
|
|
|
|
|
Pamięć RAM DDR5 – nowoczesna technologia, którą czuć w codziennej pracy Kopmuter wyposażony jest w najnowszą generację pamięci operacyjnej DDR5. To aktualnie najszybszy standard RAM dostępny na rynku konsumenckim, stworzony z myślą o maksymalnej wydajności i energooszczędności. W porównaniu do poprzedniej generacji (DDR4), DDR5 oferuje:
To rozwiązanie dedykowane dla profesjonalistów, którzy oczekują płynnej, niezawodnej pracy i chcą być gotowi na wyzwania kolejnych lat. |
![]() |
|
|
![]() |
![]() |
Intel Iris Xe Graphics to wydajny, zintegrowany układ graficzny, który zdecydowanie przewyższa możliwościami starsze generacje kart Intel UHD. Został zaprojektowany z myślą o płynnej obsłudze codziennych zadań biznesowych oraz multimediów w wysokiej rozdzielczości. Gwarantuje bezproblemowe działanie podczas pracy z wieloma monitorami 4K, płynne kodowanie i odtwarzanie wideo (w tym nowoczesnego kodeka AV1) oraz wsparcie dla mniej wymagających prac graficznych czy niedzielnego gamingu w mniej wymagające tytuły. Dzięki ścisłej integracji z procesorem zużywa niewiele energii, co pozwala zachować świetne osiągi na baterii bez potrzeby instalowania dedykowanej, głośnej karty graficznej. |
|
Windows 11 PRO ! Zainstalowany system Windows 11 Pro to najbezpieczniejszy i najbardziej nowoczesny system operacyjny od Microsoft. Oferuje ulepszony interfejs, lepszą organizację okien dzięki funkcji Snap Layout oraz zaawansowane funkcje szyfrowania danych, co czyni Twój laptop gotowym do pracy w profesjonalnym środowisku od razu po wyjęciu z pudełka. |
|
|
W PEŁNI FUNKCJONALNY JUZ OD PIERWSZEGO URUCHOMIENIA!! Wybierz usługę : Pakiet aplikacji - jedyne 99zł!! Nie trać czasu na instalowanie i konfiguracje podstawowych programów - zrobimy to za Ciebie! |
|
Czym jest sprzęt poleasingowy?
Komputery były używane do pracy głownie w dużych zachodnich firmach lub korporacjach na zasadzie leasingu. Po określonym czasie zostają wymienione na nowe a dotychczasowy sprzęt w dalszym ciągu sprawny i wydajny trafia na rynek. Zakup takiego sprzętu jest bardzo atrakcyjny zarówno na małych i średnich firma jak również dla osób indywidualnych.
Przed wysyłką każdy sprzęt jest dokładnie przetestowany dzięki temu gwarantujemy jego pełną sprawność. Każda sztuka jest zaopatrzona w zasilacz, niezbędne kable oraz posiada zainstalowany legalny system operacyjny w języku polskim wraz z kompletem sterowników producenta. Całość wysyłamy w naszym firmowym opakowaniu. Przedstawione zdjęcia są poglądowe , losowo wybranego egzemplarza. Wszystkie dane techniczne oraz informacje o stanie wizualnym znajdują się w specyfikacji technicznej.
KLIKNIJ TUTAJ aby zobaczyc szczegółowy opis klas wizualnych sprzętu!
Dane techniczne
| Model | Latitude 5440 |
| Procesor | Intel Core i5 |
| Informacje o procesorze | Intel® Core™ i5-1350P Processor (12MB Cache, od 3.50 GHz do 4.70 GHz) 12 rdzeni, 16 wątków |
| Liczba rdzeni procesora | 12 rdzeni |
| Wielkość matrycy | 14.1" |
| Rozdzielczość matrycy | 1920x1080 FHD |
| Rodzaj matrycy | Matowa |
| Pamięć RAM (GB) | 16GB DDR5 |
| Pojemność Dysku Twardego (gb) | 512GB SSD M.2 NVMe |
| Karta Graficzna | Zintegrowana |
| Model Karty Graficznej | Intel® Iris® Xe Graphics eligible |
| Karta Dźwiękowa | Zintegrowana |
| Sieć | LAN 1 Gb/s Wi-Fi 6E Moduł Bluetooth 5.2 |
| Porty | USB 3.2 Gen. 1 - 1 szt. USB 3.2 Gen. 1 (z PowerShare) - 1 szt. USB4 Typu-C (z Thunderbolt™ 4) - 2 szt. HDMI 2.0 - 1 szt. RJ-45 (LAN) - 1 szt. Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe - 1 szt. Czytnik Smart Card - 1 szt. |
| System Operacyjny | Windows 11 PRO ( lub Windows 10 na życzenie klienta ) |
| Bateria | Li-Ion - minimum 50% sprawności baterii lub nowa |
| Zasilacz | Tak |
| Układ klawiatury | QWERTY (US/PL) lub obcojęzyczna - spolszczona naklejkami |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Stan | Laptopy używane - poleasingowe . W pełni sprawne. Klasa wizualna A |





