DELL Latitude 7400 (aluminiowa obudowa) to elegancki i solidny laptop biznesowy, wykonany z anodyzowanego aluminium. Dzięki 14-calowemu ekranowi Full HD, procesorom Intel Core 8. generacji oraz rozbudowanym opcjom bezpieczeństwa (czytnik linii papilarnych, TPM, opcjonalny Smart Card), doskonale sprawdza się w codziennej pracy biurowej i mobilnej. Smukła obudowa i długi czas pracy na baterii czynią go idealnym narzędziem dla profesjonalistów ceniących wydajność i trwałość.
Kontakt
INFOLINIA
☎️: +48 34 390 66 55
📧: esklep@pro4it.pl
SERWIS
☎️: +48 507 567 499
📧: serwis@pro4it.pl
Producenci
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
DELL Latitude 7400 Aluminium | 14" FHD | i5-8365U | 8GB DDR4 | 256GB SSD | Intel UHD | WINDOWS 11 PRO
Dostępność:
brak towaru - zapytaj o dostępność
Cena:
819,00 zł
819.00
dodaj do przechowalni
Opis
|
DELL Latitude Laptopy DELL z serii Latitude to flagowe modele klasy biznesowej. Charakteryzują się wydajną konfiguracją i eleganckim wyglądem. To laptopy dedykowane dla osób, którzy cenią sobie niezawodność oraz wydajność. |
|
|
Intel Core i5-8365U to czterordzeniowy, ośmiowątkowy procesor 8. generacji (Whiskey Lake) przeznaczony do laptopów biznesowych i ultrabooków. Działa z taktowaniem bazowym 1.6 GHz, a w trybie Turbo Boost osiąga do 4.1 GHz, zapewniając dobrą wydajność przy niskim zużyciu energii (TDP 15W). Obsługuje Hyper-Threading, technologię vPro (dla rozwiązań korporacyjnych)
Procesor świetnie sprawdza się w pracy biurowej, przeglądaniu internetu i lekkiej edycji multimediów.
|
![]() |
![]() |
Intel UHD Graphics 620 to zintegrowany układ graficzny obecny w procesorach Intel Core ósmej generacji (Kaby Lake Refresh). Jest przeznaczony do podstawowych zastosowań graficznych i multimedialnych, oferując obsługę rozdzielczości 4K przy 60 Hz oraz kompatybilność z DirectX 12 i OpenGL 4.5. Ten układ graficzny cechuje się niskim poborem energii, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla ultrabooków i laptopów, gdzie istotne są oszczędność energii i długi czas pracy na baterii. |
|
Najnowszy system Windows 11 ! Sprzęt ten spełnia wymagania oraz posiada pełne wsparcie dla najnowszego systemu operacyjnego Windows 11. Jest on zaintalowany wraz z kompletem niezbędnych sterowników oraz aktualizacji. ( Na życzenie możliwa instalacja Windows 10. Prosimy o taka informacje w uwagach do sprzedającego). |
|
|
W PEŁNI FUNKCJONALNY JUZ OD PIERWSZEGO URUCHOMIENIA!! Wybierz usługę : Pakiet aplikacji - jedyne 99zł!! Nie trać czasu na instalowanie i konfiguracje podstawowych programów - zrobimy to za Ciebie! |
|
Czym jest sprzęt poleasingowy?
Komputery były używane do pracy głownie w dużych zachodnich firmach lub korporacjach na zasadzie leasingu. Po określonym czasie zostają wymienione na nowe a dotychczasowy sprzęt w dalszym ciągu sprawny i wydajny trafia na rynek. Zakup takiego sprzętu jest bardzo atrakcyjny zarówno na małych i średnich firma jak również dla osób indywidualnych.
Przed wysyłką każdy sprzęt jest dokładnie przetestowany dzięki temu gwarantujemy jego pełną sprawność. Każda sztuka jest zaopatrzona w zasilacz, niezbędne kable oraz posiada zainstalowany legalny system operacyjny w języku polskim wraz z kompletem sterowników producenta. Całość wysyłamy w naszym firmowym opakowaniu. Przedstawione zdjęcia są poglądowe , losowo wybranego egzemplarza. Wszystkie dane techniczne oraz informacje o stanie wizualnym znajdują się w specyfikacji technicznej.
KLIKNIJ TUTAJ aby zobaczyc szczegółowy opis klas wizualnych sprzętu!
Dane techniczne
| Model | Latitude 7400 |
| Procesor | Intel Core i5 |
| Informacje o procesorze | Intel® Core™ i5-8365U Processor (6MB Cache, od 1.60 GHz do 4.10 GHz) 4 rdzenie, 8 wątków |
| Liczba rdzeni procesora | 4 rdzenie |
| Wielkość matrycy | 14.1" |
| Rozdzielczość matrycy | 1920x1080 FHD |
| Rodzaj matrycy | Matowa |
| Pamięć RAM (GB) | 8GB DDR4 |
| Pojemność Dysku Twardego (gb) | 256GB SSD M.2 NVMe |
| Karta Graficzna | Zintegrowana |
| Model Karty Graficznej | Intel UHD Graphisc |
| Karta Dźwiękowa | Zintegrowana |
| Sieć | WiFi , Bluetooth |
| Napęd | Brak (fabrycznie) |
| Porty | 2x USB 3.1 , 1x Thunderbolt™ 3 (z obsługą standardu Power Delivery i złącza DisplayPort), 1x HDMI 1.4, Czytnik kart SD , Audio in/out combo |
| System Operacyjny | Windows 11 PRO ( lub Windows 10 na życzenie klienta ) |
| Bateria | Li-Ion - minimum 50% sprawności baterii lub nowa |
| Zasilacz | Tak |
| Układ klawiatury | QWERTY (US/PL) lub obcojęzyczna - spolszczona naklejkami |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Stan | Laptopy używane - poleasingowe . W pełni sprawne. Klasa wizualna A |




