Kontakt
INFOLINIA
☎️: +48 34 390 66 55
📧: esklep@pro4it.pl
SERWIS
☎️: +48 507 567 499
📧: serwis@pro4it.pl
Producenci
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
DELL Latitude 7490 | 14" FHD DOTYK | i7-8650U | 16GB DDR4 | 512GB SSD | Intel UHD 620 | WINDOWS 11 PRO
dodaj do przechowalni
Opis
- 12 MIESIĘCY GWARANCJI !
- Intel® Core i7-8650U 4 rdzenie 8 wątków
- 14,1" 1920x1080 FHD IPS - DOTYKOWY EKRAN
- 16GB DDR4
- 512GB SSD M.2 SATA
- Windows 11 PRO ( lub Windows 10 PRO - na życzenie klienta )
- Kamera, Bluetooth, Czytnik lini papilarnych,
Komputery były używane w zachodnich firmach. Przed wysyłką każdy laptop jest dokładnie przetestowany dzięki temu gwarantujemy pełną sprawność sprzętu. Każda sztuka jest zaopatrzona w zasilacz, niezbędne kable oraz posiada zainstalowany legalny system operacyjny w języku polskim wraz ze sterownikami producenta. Całość wysyłamy w naszym firmowym opakowaniu. Wszystkie dane techniczne znajdują się w specyfikacji technicznej, stan wizualny przedstawiony na zdjęciach - poszczególne sztuki mogą się różnic stanem zużycia. Moga posiadać normalne ślady użytkowania.
KLIKNIJ TUTAJ aby zobaczyc szczegółowy opis klas wizualnych sprzętu!
Dane techniczne
| Model | Latitude 7490 |
| Procesor | Intel Core i7 |
| Informacje o procesorze | Intel® Core™ i7-8650U Processor (8MB Cache, 1.90 GHz do 4.20 GHz) 4 rdzenie, 8 wątków |
| Liczba rdzeni procesora | 4 rdzenie |
| Wielkość matrycy | 14.1" |
| Rozdzielczość matrycy | 1920x1080 FHD - DOTYKOWY EKRAN |
| Rodzaj matrycy | Antyrefleksyjna |
| Pamięć RAM (GB) | 16GB DDR4 |
| Pojemność Dysku Twardego (gb) | 512GB SSD M.2 |
| Karta Graficzna | Zintegrowana |
| Model Karty Graficznej | Intel UHD Graphics 620 |
| Karta Dźwiękowa | Zintegrowana |
| Sieć | LAN 10/100/1000Mbit, WiFi, Bluetooth |
| Napęd | Brak (fabrycznie) |
| Porty | USB 3.2 Gen. 1 - 3 szt. USB Typu-C (z Thunderbolt™ 3) - 1 szt. HDMI - 1 szt. Czytnik kart pamięci microSD - 1 szt. RJ-45 (LAN) - 1 szt. Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe - 1 szt. Czytnik Smart Card - 1 szt. |
| System Operacyjny | Windows 11 PRO ( lub Windows 10 na życzenie klienta ) |
| Bateria | Li-Ion od 30min do 1-2h (gwarantujemy 30 min, przez tyle je testujemy ale z reguły trzymają dłużej) 30 dni gwarancji |
| Zasilacz | Tak |
| Układ klawiatury | QWERTY (US/PL) lub obcojęzyczna - spolszczona naklejkami |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Stan | Laptopy używane - poleasingowe . W pełni sprawne. Klasa wizualna A |
