Kontakt
INFOLINIA
☎️: +48 34 390 66 55
📧: esklep@pro4it.pl
SERWIS
☎️: +48 507 567 499
📧: serwis@pro4it.pl
Producenci
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
DELL Latitude E5420 | 14" HD | i3-2310M | 4GB DDR3 | 250GB HDD | Intel HD 3000 | WINDOWS 7 PRO
dodaj do przechowalni
Opis
- 12 MIESIĘCY GWARANCJI !
- Intel® Core i3-2310M 2rdzenie 4wątki
- Matowa matryca 14" 1366x768 HD
- 4GB DDR3
- 250GB HDD
- Windows 7 Pro
- Kamera , DVD-RW
Komputery były używane w zachodnich firmach. Przed wysyłką każdy laptop jest dokładnie przetestowany dzięki temu gwarantujemy pełną sprawność sprzętu. Każda sztuka jest zaopatrzona w zasilacz, niezbędne kable oraz posiada zainstalowany legalny system operacyjny w języku polskim wraz ze sterownikami producenta. Całość wysyłamy w naszym firmowym opakowaniu. Wszystkie dane techniczne znajdują się w specyfikacji technicznej, stan wizualny przedstawiony na zdjęciach - poszczególne sztuki mogą się różnic stanem zużycia. Moga posiadać normalne ślady użytkowania.
Dane techniczne
| Model | Latitude E5420 |
| Procesor | Intel Core i3 |
| Informacje o procesorze | Intel® Core™ i3-2310M Processor (3M Cache, 2.10GHz ) 2 rdzenie 4 wątki |
| Liczba rdzeni procesora | 2 rdzenie |
| Wielkość matrycy | 14.1" |
| Rozdzielczość matrycy | 1366x768 HD |
| Rodzaj matrycy | Matowa |
| Pamięć RAM (GB) | 4GB DDR3 |
| Pojemność Dysku Twardego (gb) | 250GB HDD |
| Karta Graficzna | Zintegrowana |
| Model Karty Graficznej | Intel HD Graphics 3000 |
| Karta Dźwiękowa | Zintegrowana |
| Sieć | LAN 10/100/1000Mbit, WiFi, Bluetooth |
| Napęd | DVD |
| Porty | 4xUSB 2.0, 1xFireWire, 1xVGA/D-Sub, 1xHDMI, 1xeSATA, 1xRJ-45 (LAN), audio: wyjście/wejście combo, czytnik kart: SD |
| System Operacyjny | Windows 7 PRO 64-bit |
| Bateria | Li-Ion od 30min do 1-2h (gwarantujemy 30 min, przez tyle je testujemy ale z reguły trzymają dłużej) 30 dni gwarancji |
| Zasilacz | Tak |
| Układ klawiatury | QWERTY (US/PL) lub obcojęzyczna - spolszczona naklejkami |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Stan | Laptopy używane - poleasingowe . W pełni sprawne. Klasa wizualna A- (mogą posiadać normalne ślady użytkowania) |
