Kontakt
INFOLINIA
☎️: +48 34 390 66 55
📧: esklep@pro4it.pl
SERWIS
☎️: +48 507 567 499
📧: serwis@pro4it.pl
Producenci
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
DELL Latitude E5440 | 14,1" HD+ DOTYK | i5-4310U | 8GB DDR3 | 256GB SSD | Intel HD 4400 | WINDOWS 10 PRO
dodaj do przechowalni
Opis
- 12 MIESIĘCY GWARANCJI !
- Intel® Core i5-4310U 2rdzenie 4wątki
- 14,1" 1600x900 HD+ DOTYKOWY EKRAN!
- 8GB DDR4
- 256GB SSD
- Windows 10 PRO
Komputery były używane w zachodnich firmach. Przed wysyłką każdy laptop jest dokładnie przetestowany dzięki temu gwarantujemy pełną sprawność sprzętu. Każda sztuka jest zaopatrzona w zasilacz, niezbędne kable oraz posiada zainstalowany legalny system operacyjny w języku polskim wraz ze sterownikami producenta. Całość wysyłamy w naszym firmowym opakowaniu. Wszystkie dane techniczne znajdują się w specyfikacji technicznej, stan wizualny przedstawiony na zdjęciach - poszczególne sztuki mogą się różnic stanem zużycia. Moga posiadać normalne ślady użytkowania.
Dane techniczne
| Model | Latitude E5440 |
| Procesor | Intel Core i5 |
| Informacje o procesorze | Intel® Core™ i5-4310U Processor (3M Cache, od 2.00GHz do 3.00 GHz) 2 rdzenie 4 wątki |
| Liczba rdzeni procesora | 2 rdzenie |
| Wielkość matrycy | 14.1" |
| Rozdzielczość matrycy | 1600x900 HD+ - DOTYKOWY EKRAN |
| Rodzaj matrycy | Błyszcząca |
| Pamięć RAM (GB) | 8GB DDR3 |
| Pojemność Dysku Twardego (gb) | 256GB SSD |
| Karta Graficzna | Zintegrowana |
| Model Karty Graficznej | Intel HD Graphics 4400 |
| Karta Dźwiękowa | Zintegrowana |
| Sieć | LAN 10/100/1000Mbit, WiFi, Bluetooth |
| Napęd | DVD |
| Porty | 1 ExpressCard/34, 1 ExpressCard/54, 1 USB 2.0, 2 USB 3.0, 1 VGA/D-Sub, 1 HDMI, 1 blokada Kensingtona, 1 złącze stacji dokującej, gniazda audio: wejście/wyjście audio w jednym, czytnik kart: SD |
| System Operacyjny | Windows 10 PRO 64-bit |
| Bateria | Li-Ion od 30min do 1-2h (gwarantujemy 30 min, przez tyle je testujemy ale z reguły trzymają dłużej) 30 dni gwarancji |
| Zasilacz | Tak |
| Układ klawiatury | QWERTY (US/PL) lub obcojęzyczna - spolszczona naklejkami |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Stan | Laptopy używane, poleasingowe, mogą posiadać minimalne ślady użytkowania |
