Kontakt
INFOLINIA
☎️: +48 34 390 66 55
📧: esklep@pro4it.pl
SERWIS
☎️: +48 507 567 499
📧: serwis@pro4it.pl
Producenci
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
DELL Latitude E5530 | 15.6" HD | i3-3110M | 4GB DDR3 | 320GB HDD | Intel HD 4000 | WINDOWS 7 HOME
dodaj do przechowalni
Opis
- 12 MIESIĘCY GWARANCJI !
- Intel® Core i3-3110M 2 rdzenie 4 wątki
- 15,6" 1366x768 HD
- 4GB DDR3
- 320GB HDD
- Windows 7 Home
Komputery były używane w zachodnich firmach. Przed wysyłką każdy laptop jest dokładnie przetestowany dzięki temu gwarantujemy pełną sprawność sprzętu. Każda sztuka jest zaopatrzona w zasilacz, niezbędne kable oraz posiada zainstalowany legalny system operacyjny w języku polskim wraz ze sterownikami producenta. Całość wysyłamy w naszym firmowym opakowaniu. Wszystkie dane techniczne znajdują się w specyfikacji technicznej, stan wizualny przedstawiony na zdjęciach - poszczególne sztuki mogą się różnic stanem zużycia. Moga posiadać normalne ślady użytkowania.
Dane techniczne
| Model | Latitude E5530 |
| Procesor | Intel Core i3 |
| Informacje o procesorze | Intel® Core™ i3-3110M Processor (3M Cache, 2.40GHz ) 2 rdzenie 4 wątki |
| Liczba rdzeni procesora | 2 rdzenie |
| Wielkość matrycy | 15.6" |
| Rozdzielczość matrycy | 1366x768 HD |
| Rodzaj matrycy | Matowa |
| Pamięć RAM (GB) | 4GB DDR3 |
| Pojemność Dysku Twardego (gb) | 320GB HDD |
| Karta Graficzna | Zintegrowana |
| Model Karty Graficznej | Intel HD Graphics 4000 |
| Karta Dźwiękowa | Zintegrowana |
| Sieć | LAN 10/100/1000Mbit, WiFi |
| Napęd | DVD |
| Porty | USB 3.0- 1 szt. HDMI - 1 szt. Czytnik kart pamięci - 1 szt. USB 2.0 - 2 szt. Combo eSATA/USB 3.0 - 1 szt. VGA (D-sub) - 1 szt. RJ-45 (LAN) - 1 szt. Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe - 1 szt. Czytnik Smart Card - 1 szt. |
| System Operacyjny | Windows 7 HOME 64-bit |
| Bateria | Li-Ion od 30min do 1-2h (gwarantujemy 30 min, przez tyle je testujemy ale z reguły trzymają dłużej) 30 dni gwarancji |
| Zasilacz | Tak |
| Układ klawiatury | QWERTY (US/PL) lub obcojęzyczna - spolszczona naklejkami |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Stan | Laptopy używane, poleasingowe - mogą posiadać normalne ślady zużycia , moga posiada lekkie otarcia palmrestu |
