Kontakt
INFOLINIA
☎️: +48 34 390 66 55
📧: esklep@pro4it.pl
SERWIS
☎️: +48 507 567 499
📧: serwis@pro4it.pl
Producenci
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
DELL Latitude E6320 | 13.3" HD | i5-2520M | 4GB DDR3 | 250GB HDD | Intel HD 3000 | WINDOWS 7
dodaj do przechowalni
Opis
- 12 MIESIĘCY GWARANCJI !
- Intel® Core i5-2520M
- Matowa matryca 13,3" 1366x768 px HD
- 4GB DDR3
- 250 GB HDD
- Intel 3000
- Windows 7 Pro
- Gwarancja - 12 miesięcy
Komputery były używane w zachodnich firmach. Przed wysyłką każdy laptop jest dokładnie przetestowany dzięki temu gwarantujemy pełną sprawność sprzętu. Każda sztuka jest zaopatrzona w zasilacz, niezbędne kable oraz posiada zainstalowany legalny system operacyjny w języku polskim wraz ze sterownikami producenta. Całość wysyłamy w naszym firmowym opakowaniu. Wszystkie dane techniczne znajdują się w specyfikacji technicznej, stan wizualny przedstawiony na zdjęciach - poszczególne sztuki mogą się różnic stanem zużycia. Moga posiadać normalne ślady użytkowania.

Dane techniczne
| Model | Latitude E6320 |
| Procesor | Intel Core i5 |
| Informacje o procesorze | i5-2520M Processor3M Cache, up to 3.20 GHz ( 2rdzenie 4wątki ) |
| Liczba rdzeni procesora | 2 rdzenie |
| Wielkość matrycy | 13.3" |
| Rozdzielczość matrycy | 1366x768 HD |
| Rodzaj matrycy | Matowa |
| Pamięć RAM (GB) | 4GB DDR3 |
| Pojemność Dysku Twardego (gb) | 250GB HDD |
| Karta Graficzna | Zintegrowana |
| Model Karty Graficznej | Intel HD 3000 |
| Karta Dźwiękowa | Zintegrowana |
| Sieć | LAN 10/100/1000Mbit, WiFi |
| Napęd | DVD |
| Porty | Złącze sieciowe (RJ-45), USB 2.0 (2) — jedno złącze combo USB/eSATA ,Stereofoniczne gniazdo combo słuchawek/mikrofonu, Czytnik kart pamięci, gniazdo ExpressCard 54 mm, Złącze stacji dokującej, VGA |
| System Operacyjny | Windows 7 PRO 64-bit |
| Bateria | Li-Ion od 30min do 1-2h (gwarantujemy 30 min, przez tyle je testujemy ale z reguły trzymają dłużej) 30 dni gwarancji |
| Zasilacz | Tak |
| Układ klawiatury | QWERTY (US/PL) lub obcojęzyczna - spolszczona naklejkami |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Stan | Laptopy używane, poleasingowe, mogą posiadać normalne ślady użytkowania |
