Kontakt
INFOLINIA
☎️: +48 34 390 66 55
📧: esklep@pro4it.pl
SERWIS
☎️: +48 507 567 499
📧: serwis@pro4it.pl
Producenci
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
DELL OptiPlex 5060 MT | i5-8500 | 8GB DDR4 | 180GB SSD+500GB HDD | Intel UHD 630 | WINDOWS 10 PRO
dodaj do przechowalni
Opis
- 12 MIESIĘCY GWARANCJI !
- Intel Core i5-8500 6 rdzeni 6 wątków
- 8GB DDR4
- 180GB SSD M.2 SATA + 500GB HDD
- DVD
- Windows 10 PRO
Komputery były używane w zachodnich firmach. Przed wysyłką każdy komputer jest dokładnie przetestowany dzięki temu gwarantujemy pełną sprawność sprzętu. Każda sztuka jest zaopatrzona w zasilacz, niezbędne kable oraz posiada zainstalowany legalny system operacyjny w języku polskim wraz ze sterownikami producenta. Całość wysyłamy w naszym firmowym opakowaniu. Wszystkie dane techniczne znajdują się w specyfikacji technicznej, stan wizualny przedstawiony na zdjęciach - poszczególne sztuki mogą się różnic stanem zużycia. Moga posiadać normalne ślady użytkowania.
Dane techniczne
| Model | OptiPlex 5060 Mini Tower |
| Chipset | Płyta główna oparta na chipsecie Intel H370 |
| Procesor | Intel Core i5 |
| Informacje o procesorze | Intel® Core™ i5-8500 (9MB Cache od 3.00GHz do 4.10GHz) 6 rdzeni , 6 wątków |
| Ilość rdzeni procesora | 6 rdzeni |
| Pamięć | 8GB DDR4 |
| Dysk | 180GB SSD M.2 SATA + 500GB HDD |
| Karta Graficzna | INTEL UHD Graphics 630 |
| Zasilacz | Fabryczny 260W |
| Wymiary | 350x154x274 [mm] |
| Sieć | LAN 10/100/1000Mbit, WiFi , Bluetooth |
| Napęd | DVD |
| Porty | Panel przedni: 2xUSB 2.0. 1xUSB 3.1 Gen. 1xUSB Type-C. 1xWyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe. 1xCzytnik kart pamięci. Panel tylny: 2xUSB 2.0. 4xUSB 3.1 Gen. 1. 1xUSB Type-C. 1xWyjście audio. 1xRJ-45 (LAN). 2xDisplay Port . |
| Karta Dźwiękowa | Zintegrowana |
| System Operacyjny | Windows 10 PRO 64-bit |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Stan | Komputery używane, poleasingowe, mogą posiadać minimalne ślady zużycia. |
