Kontakt
INFOLINIA
☎️: +48 34 390 66 55
📧: esklep@pro4it.pl
SERWIS
☎️: +48 507 567 499
📧: serwis@pro4it.pl
Producenci
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
DELL OptiPlex 7470 All in One | 24" FHD | i5-9500 | 8GB DDR4 | 256GB SSD | nVidia GeForce GTX 1050 | WINDOWS 10/11 PRO
dodaj do przechowalni
Opis
Czym jest sprzęt poleasingowy?
Komputery były używane do pracy głownie w dużych zachodnich firmach lub korporacjach na zasadzie leasingu. Po określonym czasie zostają wymienione na nowe a dotychczasowy sprzęt w dalszym ciągu sprawny i wydajny trafia na rynek. Zakup takiego sprzętu jest bardzo atrakcyjny zarówno na małych i średnich firma jak również dla osób indywidualnych.
Przed wysyłką każdy sprzęt jest dokładnie przetestowany dzięki temu gwarantujemy jego pełną sprawność. Każda sztuka jest zaopatrzona w zasilacz, niezbędne kable oraz posiada zainstalowany legalny system operacyjny w języku polskim wraz z kompletem sterowników producenta. Całość wysyłamy w naszym firmowym opakowaniu. Przedstawione zdjęcia są poglądowe , losowo wybranego egzemplarza. Wszystkie dane techniczne oraz informacje o stanie wizualnym znajdują się w specyfikacji technicznej.
KLIKNIJ TUTAJ aby zobaczyc szczegółowy opis klas wizualnych sprzętu!
|
DELL OptiPlex Dell OptiPlex to seria zaawansowanych komputerów stacjonarnych zaprojektowana z myślą o użytkownikach biurowych. Dzięki mocnym podzespołom seria ta gwarantuje wysoką wydajność . |
|
Komputery typu AIO ( All in One ) to komputery w monitorze - doskonała alternatywa dla zwykłych PC stacjonarnych. Największą zaletą jest ich kompaktwość. Sprzęty tego rodzaju nie posiadają oddzielnej jednostki centralnej, a wszystkie podzespoły znajdują się w tylnej części obudowy komputera. Dzieki temu oszczędzamy ogromną ilość miejsca - bez przeszkód postawimy go nawet na małym biurku, a jedyne, co trzeba do niego podłączyć to klawiatura i mysz.
|
|
![]() |
Przygotuj na Windows 11 ! Sprzęt ten posiada możliwość instalacji oraz pełne wsparcie dla najnowszego systemu Windows 11 wraz z darmowym upgrade po zakupie. Jeżeli chcesz mieć zainstalowany najnowszy Windows 11 napisz nam o tym w uwagach przy zakupie. Brak takiej informacji oznacza ze zainstalowany zostanie Windows 10 . |
Dane techniczne
| Model | OptiPlex 7470 All in One |
| Procesor | Intel Core i5 |
| Informacje o procesorze | Intel Core i5-9500 Processor (9M Cache, od 3.00 GHz do 4.40 GHz) 6 rdzeni, 6 wątków |
| Ilość rdzeni procesora | 6 rdzeni |
| Pamięć | 8GB DDR4 |
| Dysk | 256GB SSD |
| Karta Graficzna | Intel UHD Graphisc 630 + nVidia GeForce GTX 1050 mobile 4GB GDDR5 128bit |
| Zasilacz | 240W |
| Wymiary | 344x540x53[mm] 6kg |
| Sieć | LAN 10/100/1000Mbit , WIFI , Bluetooth |
| Napęd | Brak |
| Porty | USB 3.2 Gen. 1 - 5 szt. USB Type-C - 1 szt. Wyjście audio - 2 szt. RJ-45 (LAN) - 1 szt. HDMI in - 1 szt. HDMI out - 1 szt. Display Port - 1 szt. Czytnik kart pamięci - 1 szt. |
| Karta Dźwiękowa | Zintegrowana |
| System Operacyjny | Windows 10 lub 11 PRO ( na życzenie klienta ) |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Stan | Komputery używane - poleasingowe . W pełni sprawne. Klasa wizualna A |

