Kontakt
INFOLINIA
☎️: +48 34 390 66 55
📧: esklep@pro4it.pl
SERWIS
☎️: +48 507 567 499
📧: serwis@pro4it.pl
Producenci
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
DELL XPS 15 9560 | 15.6" FHD IPS | i7-7700HQ | 16GB DDR4 | 512GB SSD M.2 | nVidia GeForce GTX 1050 | WINDOWS 10 PRO
dodaj do przechowalni
Opis
- 12 MIESIĘCY GWARANCJI !
- Intel® Core i7-7700HQ 4rdzenie 8wątków
- 15,6" 1920x1080 FHD IPS
- 16GB DDR4
- 512GB SSD M.2 PCIe NVMe
- nVidia GeForce GTX 1050 4GB
- Windows 10 PRO
- Kamera, Bluetooth
Komputery były używane w zachodnich firmach. Przed wysyłką każdy laptop jest dokładnie przetestowany dzięki temu gwarantujemy pełną sprawność sprzętu. Każda sztuka jest zaopatrzona w zasilacz, niezbędne kable oraz posiada zainstalowany legalny system operacyjny w języku polskim wraz ze sterownikami producenta. Całość wysyłamy w naszym firmowym opakowaniu. Wszystkie dane techniczne znajdują się w specyfikacji technicznej, stan wizualny przedstawiony na zdjęciach - poszczególne sztuki mogą się różnic stanem zużycia. Moga posiadać normalne ślady użytkowania.
Dane techniczne
| Model | XPS 15 9560 |
| Procesor | Intel Core i7 |
| Informacje o procesorze | Intel® Core™ i7-7700HQ Processor (6M Cache, 2.80GHz do 3.80 GHz) 4 rdzenie, 8 wątków |
| Liczba rdzeni procesora | 4 rdzenie |
| Wielkość matrycy | 15.6" |
| Rozdzielczość matrycy | 1920x1080 FHD IPS |
| Rodzaj matrycy | Matowa |
| Pamięć RAM (GB) | 16GB DDR4 |
| Pojemność Dysku Twardego (gb) | 512GB SSD M.2 NVMe |
| Karta Graficzna | Dedykowana |
| Model Karty Graficznej | Intel HD Graphics 530 + NVIDIA GeForce GTX 1050 4GB GDDR5 |
| Karta Dźwiękowa | Zintegrowana |
| Sieć | WiFi, Bluetooth |
| Napęd | Brak (fabrycznie) |
| Porty | USB 3.1 Gen. 1 (USB 3.0) - 2 szt. USB Typu-C (z Thunderbolt 3) - 1 szt. HDMI - 1 szt. Czytnik kart pamięci - 1 szt. Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe - 1 szt. |
| System Operacyjny | Windows 10 PRO 64-bit |
| Bateria | Li-Ion od 30min do 1-2h (gwarantujemy 30 min, przez tyle je testujemy ale z reguły trzymają dłużej) 30 dni gwarancji |
| Zasilacz | Tak |
| Układ klawiatury | QWERTY (US/PL) lub obcojęzyczna - spolszczona naklejkami |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Stan | Laptopy używane - poleasingowe . W pełni sprawne. Klasa wizualna A ( mogą posiadać minimalne ślady użytkowania) |
