Kontakt
INFOLINIA
☎️: +48 34 390 66 55
📧: esklep@pro4it.pl
SERWIS
☎️: +48 507 567 499
📧: serwis@pro4it.pl
Producenci
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
EIZO FlexScan EV2316W | 23" FHD | PIVOT
dodaj do przechowalni
Opis
- 12 miesięcy gwarancji
- 23," 1920x1080 LED/TN
- Jasność 250 cd/m2
- 16:9
- 5ms
- Głosniki
Monitory były używane w zachodnich firmach. Przed wysyłką każdy monitor jest dokładnie przetestowany dzięki temu gwarantujemy pełną sprawność sprzętu. Każda sztuka jest zaopatrzona w zasilacz, niezbędne kable . Całość wysyłamy w naszym firmowym opakowaniu. Wszystkie dane techniczne znajdują się w specyfikacji technicznej, stan wizualny przedstawiony na zdjęciach - poszczególne sztuki mogą się różnic stanem zużycia. Moga posiadać normalne ślady użytkowania.
Dane techniczne
| Model | EV2316W |
| Przekątna ekranu | 23" |
| Rozdzielczość ekranu | 1920x1080 |
| Rodzaj matrycy | TN/LED |
| Powłoka | Matowa |
| Format ekranu | 16:9 |
| Jasność | 250 cd/m2 |
| Kontrast | 1000:1 typowy |
| Kąty widzenia | Poziom - 170 stopni / Pion - 160 stopni |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Porty | VGA (D-sub) - 1 szt. DVI-D - 1 szt. DisplayPort - 1 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. Wejście audio - 1 szt. USB 2.0 - 2 szt. DC-in (wejście zasilania) - 1 szt. |
| Głośniki | Tak |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Tak |
| Wymiary | 540 x 368 - 478.5 x 230 [mm] 5.2kg |
| Kolor | Biały |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Stan | Monitory używane, poleasingowe - mogą posiadać minimalne ślady zużycia |

Krzysztof
Idealny monitor dla grafików. Cena bardzo dobra - polecam