Kontakt
INFOLINIA
☎️: +48 34 390 66 55
📧: esklep@pro4it.pl
SERWIS
☎️: +48 507 567 499
📧: serwis@pro4it.pl
Producenci
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
EIZO FlexScan S2402W | 24" FHD | PIVOT
dodaj do przechowalni
Opis
- 12 miesięcy gwarancji
- 24" 1920x1200 FHD LCD/TN CCFL
- Jasność 300 cd/m2
- Czas reakcji 5ms
- 16:10
Monitory były używane w zachodnich firmach. Przed wysyłką każdy monitor jest dokładnie przetestowany dzięki temu gwarantujemy pełną sprawność sprzętu. Każda sztuka jest zaopatrzona w zasilacz, niezbędne kable . Całość wysyłamy w naszym firmowym opakowaniu. Wszystkie dane techniczne znajdują się w specyfikacji technicznej, stan wizualny przedstawiony na zdjęciach - poszczególne sztuki mogą się różnic stanem zużycia. Moga posiadać normalne ślady użytkowania.
Monitory wyposażone w niezbędne okablowanie ( kabel zasilający + kabel sygnałowy VGA lub DVI )
KLIKNIJ TUTAJ aby zobaczyc szczegółowy opis klas wizualnych sprzętu!
Dane techniczne
| Model | FlexScan S2402W |
| Przekątna ekranu | 24" |
| Rozdzielczość ekranu | 1920x1200 |
| Rodzaj matrycy | LCD/TN CCFL |
| Powłoka | Matowa |
| Format ekranu | 16:10 |
| Jasność | 300 cd/m2 |
| Kontrast | 1000:1 (statyczny) |
| Kąty widzenia | 170° poziomy, 160° pionowy |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Porty | D-Sub (VGA), DVI-D, 3.5 mm stereo jack |
| Głośniki | Tak |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Tak |
| Wymiary | 566 x 456-538 x 208,5 mm (z podstawa) |
| Kolor | Biały |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Stan | Monitory używane, poleasingowe. W pełni sprawne. Klasa wizualna A |
