Kontakt
INFOLINIA
☎️: +48 34 390 66 55
📧: esklep@pro4it.pl
SERWIS
☎️: +48 507 567 499
📧: serwis@pro4it.pl
Producenci
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Fujitsu LifeBook U7510 | 15.6" FHD DOTYKOWY EKRAN | i5-10210U | 8GB DDR4 | 256GB SSD NVMe | Intel UHD Graphics | WINDOWS 11 PRO
dodaj do przechowalni
Opis
|
FUJITSU LifeBook Notebooki Fujitsu Lifebook to przede wszystkim wieloletnie doświadczenie w tworzeniu mobilnych urządzeń dla biznesu. Rozbudowane opcje konfiguracji, wysoka wydajność i bezpieczeństwo pracy w połączeniu z najnowszą technologią sprawia, że laptopy Fujitsu Lifebook to najwyższa półka sprzętu dla firm. Rodzina notebooków Fujitsu Lifebook obejmuje budżetowe modele urządzeń po najbardziej wydajne lub najbardziej mobilne urządzenia w palecie produktowej. Wysoka kultura i niezawodność w pracy w połączeniu z energooszczędnością to atuty, które przekonują klientów na całym świecie.
to idealny wybór dla wymagających użytkowników biznesowych, którzy szukają trwałego (konstrukcja spełnia militarne standardy MIL-STD-810G), bezpiecznego komputera z dużym ekranem do codziennej pracy. |
|
|
Laptop wyposażony jest w nowoczesny ekran dotykowy, który pozwala obsługiwać urządzenie tak, jak smartfon czy tablet. To ogromne ułatwienie w codziennej pracy, przeglądaniu internetu, robieniu notatek czy podpisywaniu dokumentów.
Dotykowy ekran to połączenie wygody, mobilności i nowoczesnych rozwiązań – sprawdza się zarówno w biurze, jak i w podróży! |
|
|
Intel Core i5-10210U – Niezawodna wydajność do codziennych wyzwań! Sprawdzony, 4-rdzeniowy i 8-wątkowy procesor 10. generacji (Comet Lake), zaprojektowany z myślą o maksymalnej efektywności w smukłych laptopach biznesowych i codziennego użytku. Intel Core i5-10210U zapewnia stabilną responsywność i płynność działania, które są kluczowe podczas intensywnego dnia pracy, nauki czy rozrywki. Dzięki technologii Intel® Turbo Boost, procesor potrafi dynamicznie zwiększyć swoją częstotliwość aż do 4,20 GHz, dostarczając dodatkową moc dokładnie wtedy, gdy tego potrzebujesz, a w momentach mniejszego obciążenia dba o wyjątkową energooszczędność i dłuższy czas pracy na baterii. Intel Core i5-10210U to gwarancja komfortowej wielozadaniowości, szybkiej obsługi dokumentów, arkuszy kalkulacyjnych oraz stabilnej i bezpiecznej pracy z aplikacjami biznesowymi każdego dnia. |
![]() |
|
Intel UHD Graphics to zintegrowany układ graficzny stosowany w procesorach Intel, przeznaczony do codziennych zadań, takich jak przeglądanie internetu, odtwarzanie multimediów i podstawowa obróbka grafiki. Oferuje obsługę rozdzielczości 4K, sprzętowe dekodowanie wideo oraz wsparcie dla technologii DirectX 12 i OpenGL 4.5, zapewnia płynną pracę biurową i energooszczędność, co jest istotne w laptopach biznesowych i ultrabookach |
|
|
Windows 11 PRO ! Zainstalowany system Windows 11 Pro to najbezpieczniejszy i najbardziej nowoczesny system operacyjny od Microsoft. Oferuje ulepszony interfejs, lepszą organizację okien dzięki funkcji Snap Layout oraz zaawansowane funkcje szyfrowania danych, co czyni Twój laptop gotowym do pracy w profesjonalnym środowisku od razu po wyjęciu z pudełka. |
|
|
W PEŁNI FUNKCJONALNY JUZ OD PIERWSZEGO URUCHOMIENIA!! Wybierz usługę : Pakiet aplikacji - jedyne 99zł!! Nie trać czasu na instalowanie i konfiguracje podstawowych programów - zrobimy to za Ciebie! |
|
Czym jest sprzęt poleasingowy?
Komputery były używane do pracy głownie w dużych zachodnich firmach lub korporacjach na zasadzie leasingu. Po określonym czasie zostają wymienione na nowe a dotychczasowy sprzęt w dalszym ciągu sprawny i wydajny trafia na rynek. Zakup takiego sprzętu jest bardzo atrakcyjny zarówno na małych i średnich firma jak również dla osób indywidualnych.
Przed wysyłką każdy sprzęt jest dokładnie przetestowany dzięki temu gwarantujemy jego pełną sprawność. Każda sztuka jest zaopatrzona w zasilacz, niezbędne kable oraz posiada zainstalowany legalny system operacyjny w języku polskim wraz z kompletem sterowników producenta. Całość wysyłamy w naszym firmowym opakowaniu. Przedstawione zdjęcia są poglądowe , losowo wybranego egzemplarza. Wszystkie dane techniczne oraz informacje o stanie wizualnym znajdują się w specyfikacji technicznej.
KLIKNIJ TUTAJ aby zobaczyc szczegółowy opis klas wizualnych sprzętu!
Dane techniczne
| Model | LifeBook U7510 |
| Procesor | Intel Core i5 |
| Informacje o procesorze | Intel Core i5-10210U Processor (6M Cache, od 1.60 GHz do 4.20 GHz) 4 rdzenie, 8 wątków |
| Liczba rdzeni procesora | 4 rdzenie |
| Wielkość matrycy | 15.6" |
| Rozdzielczość matrycy | 1920x1080 FHD - DOTYKOWY EKRAN |
| Rodzaj matrycy | Matowa |
| Pamięć RAM (GB) | 8GB DDR4 |
| Pojemność Dysku Twardego (gb) | 256GB SSD M.2 NVMe |
| Karta Graficzna | Zintegrowana |
| Model Karty Graficznej | Intel UHD Graphisc |
| Karta Dźwiękowa | Zintegrowana |
| Sieć | LAN 1 Gb/s, Wi-Fi 6, Moduł Bluetooth |
| Napęd | Brak (fabrycznie) |
| Porty | USB 3.2 Gen. 1 - 2 szt. HDMI - 1 szt. Czytnik kart pamięci SD - 1 szt. Display Port - 1 szt. VGA (D-sub) - 1 szt. RJ-45 (LAN) - 1 szt. Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe - 1 szt. Czytnik Smart Card - 1 szt. |
| System Operacyjny | Windows 11 PRO ( lub Windows 10 na życzenie klienta ) |
| Bateria | Li-Ion - minimum 50% sprawności baterii lub nowa |
| Zasilacz | Tak |
| Układ klawiatury | QWERTY (US/PL) lub obcojęzyczna - spolszczona naklejkami |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Stan | Laptopy używane - poleasingowe . W pełni sprawne. Klasa wizualna A |





