Kontakt
INFOLINIA
☎️: +48 34 390 66 55
📧: esklep@pro4it.pl
SERWIS
☎️: +48 507 567 499
📧: serwis@pro4it.pl
Producenci
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
HP ProBook 640 G1 | 14" HD+ | i5-4200M | 8GB DDR3 | 320GB HDD | Intel HD 4600 | WINDOWS 10 PRO
dodaj do przechowalni
Opis
- 12 MIESIĘCY GWARANCJI !
- Intel® Core i5-4200M
- Matowa matryca 14" 1600x900 HD+
- Pamięć 8GB DDR3
- Dysk 320GB HDD
- Grafika Intel 4600
- Windows 10 Pro
Komputery były używane w zachodnich firmach. Przed wysyłką każdy laptop jest dokładnie przetestowany dzięki temu gwarantujemy pełną sprawność sprzętu. Każda sztuka jest zaopatrzona w zasilacz, niezbędne kable oraz posiada zainstalowany legalny system operacyjny w języku polskim wraz ze sterownikami producenta. Całość wysyłamy w naszym firmowym opakowaniu. Wszystkie dane techniczne znajdują się w specyfikacji technicznej, stan wizualny przedstawiony na zdjęciach - poszczególne sztuki mogą się różnic stanem zużycia. Moga posiadać normalne ślady użytkowania.
Dane techniczne
| Model | ProBook 640 G1 |
| Procesor | Intel Core i5 |
| Informacje o procesorze | i5-4200M Processor3M Cache, up to 3.10 GHz (2 rdzenie 4 wątki) |
| Liczba rdzeni procesora | 2 rdzenie |
| Wielkość matrycy | 14.1" |
| Rozdzielczość matrycy | 1600x900 HD+ |
| Rodzaj matrycy | Matowa |
| Pamięć RAM (GB) | 8GB DDR3 |
| Pojemność Dysku Twardego (gb) | 320GB HDD |
| Karta Graficzna | Zintegrowana |
| Model Karty Graficznej | Intel HD 4600 |
| Karta Dźwiękowa | Zintegrowana |
| Sieć | LAN 10/100/1000Mbit, WiFi |
| Napęd | Brak (fabrycznie) |
| Porty | 4x USB 3,0 , Audio out, Display Port, Lan, VGA, Czytnik Kart SDXC |
| System Operacyjny | Windows 10 PRO 64-bit |
| Bateria | Li-Ion od 30min do 1-2h (gwarantujemy 30 min, przez tyle je testujemy ale z reguły trzymają dłużej) 30 dni gwarancji |
| Zasilacz | Tak |
| Układ klawiatury | QWERTY (US/PL) lub obcojęzyczna - spolszczona naklejkami |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Stan | Laptopy używane, poleasingowe, sprawne technicznie w 100%. Mogą posiadać niewielkie przetarcia, ryski , przejaśnienia (matrycy). |
