Kontakt
INFOLINIA
☎️: +48 34 390 66 55
📧: esklep@pro4it.pl
SERWIS
☎️: +48 507 567 499
📧: serwis@pro4it.pl
Producenci
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
HP ProBook 640 G2 | 14" HD | i5-6300U | 8GB DDR3 | 240GB SSD | Intel HD 520 | WINDOWS 10 PRO
dodaj do przechowalni
Opis
- 12 MIESIĘCY GWARANCJI !
- Intel® Core i5-6300U 2 rdzenie 4 wątki
- 14" 1366x768 HD
- 8GB DDR4
- 240GB SSD
- Kamera, DVD , Bluetooth
- Windows 10 PRO
Komputery były używane w zachodnich firmach. Przed wysyłką każdy laptop jest dokładnie przetestowany dzięki temu gwarantujemy pełną sprawność sprzętu. Każda sztuka jest zaopatrzona w zasilacz, niezbędne kable oraz posiada zainstalowany legalny system operacyjny w języku polskim wraz ze sterownikami producenta. Całość wysyłamy w naszym firmowym opakowaniu. Wszystkie dane techniczne znajdują się w specyfikacji techniczne.
Dane techniczne
| Model | ProBook 640 G2 |
| Procesor | Intel Core i5 |
| Informacje o procesorze | Intel® Core™ i5-6300U Processor (3M Cache, 2.40 GHz do 3.00 GHz) 2 rdzenie, 4 wątki |
| Liczba rdzeni procesora | 2 rdzenie |
| Wielkość matrycy | 14.1" |
| Rozdzielczość matrycy | 1366x768 HD |
| Rodzaj matrycy | Matowa |
| Pamięć RAM (GB) | 8GB DDR4 |
| Pojemność Dysku Twardego (gb) | 240GB SSD |
| Karta Graficzna | Zintegrowana |
| Model Karty Graficznej | Intel HD Graphics 520 |
| Karta Dźwiękowa | Zintegrowana |
| Sieć | LAN 10/100/1000Mbit, WiFi, Bluetooth |
| Napęd | DVD |
| Porty | USB 3.1 Gen. 1 (USB 3.0) - 2 szt. USB Typu-C - 1 szt. Czytnik kart pamięci - 1 szt. Display Port - 1 szt. VGA (D-sub) - 1 szt. RJ-45 (LAN) - 1 szt. Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe - 1 szt. Czytnik Smart Card - 1 szt. Złącze stacji dokującej - 1 sz |
| System Operacyjny | Windows 10 PRO 64-bit |
| Bateria | Li-Ion od 30min do 1-2h (gwarantujemy 30 min, przez tyle je testujemy ale z reguły trzymają dłużej) 30 dni gwarancji |
| Zasilacz | Tak |
| Układ klawiatury | QWERTY (US/PL) lub obcojęzyczna - spolszczona naklejkami |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Stan | Laptopy używane - poleasingowe . W pełni sprawne. Klasa wizualna A- (mogą posiadać normalne ślady użytkowania) |
