Kontakt
INFOLINIA
☎️: +48 34 390 66 55
📧: esklep@pro4it.pl
SERWIS
☎️: +48 507 567 499
📧: serwis@pro4it.pl
Producenci
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
HP ZBook 15 G4 | 15.6" FHD DOTYK | i7-7820HQ | 32GB DDR4 | 512GB SSD PCIe NVMe | Intel HD 630 | WINDOWS 10 PRO
dodaj do przechowalni
Opis
- 12 MIESIĘCY GWARANCJI !
- Intel® Core i7-7820HQ 4 rdzenie 8 wątków
- 15,6" 1920x1080 FHD IPS - dotykowy ekran!
- 32GB DDR4
- 512GB SSD PCIe NVMe
- intel HD 630
- Windows 8/10 PRO
- Kamera , Czytnik lini papilarnych
Komputery były używane w zachodnich firmach. Przed wysyłką każdy laptop jest dokładnie przetestowany dzięki temu gwarantujemy pełną sprawność sprzętu. Każda sztuka jest zaopatrzona w zasilacz, niezbędne kable oraz posiada zainstalowany legalny system operacyjny w języku polskim wraz ze sterownikami producenta. Całość wysyłamy w naszym firmowym opakowaniu. Wszystkie dane techniczne znajdują się w specyfikacji technicznej, stan wizualny przedstawiony na zdjęciach - poszczególne sztuki mogą się różnic stanem zużycia.
Dane techniczne
| Model | ZBook 15 G4 |
| Procesor | Intel Core i7 |
| Informacje o procesorze | Intel® Core™ i7-7820HQ Processor (8MB Cache, od 2.90 GHz do 3.90 GHz) 4 rdzenie, 8 wątków |
| Liczba rdzeni procesora | 4 rdzenie |
| Wielkość matrycy | 15.6" |
| Rozdzielczość matrycy | 1920x1080 FHD - DOTYKOWY EKRAN |
| Rodzaj matrycy | Błyszcząca |
| Pamięć RAM (GB) | 32GB DDR4 |
| Pojemność Dysku Twardego (gb) | 512GB SSD M.2 NVMe |
| Karta Graficzna | Zintegrowana |
| Model Karty Graficznej | Intel HD Graphics 630 |
| Karta Dźwiękowa | Zintegrowana |
| Sieć | LAN 10/100/1000Mbit, WiFi, Bluetooth |
| Napęd | Brak (fabrycznie) |
| Porty | 3xUSB 3.0, 2xUSB-typ C, 1xRJ45(LAN), 1xVGA(D-SUB), 1xHDMI, Audio in/out combo, Czytnik kart SD |
| System Operacyjny | Windows 10 PRO 64-bit |
| Bateria | Li-Ion od 30min do 1-2h (gwarantujemy 30 min, przez tyle je testujemy ale z reguły trzymają dłużej) 30 dni gwarancji |
| Zasilacz | Tak |
| Układ klawiatury | QWERTY (US/PL) lub obcojęzyczna - spolszczona naklejkami |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Stan | Laptopy używane - poleasingowe . W pełni sprawne. Klasa wizualna A ( mogą posiadać minimalne ślady użytkowania) |
