Kontakt
INFOLINIA
☎️: +48 34 390 66 55
📧: esklep@pro4it.pl
SERWIS
☎️: +48 507 567 499
📧: serwis@pro4it.pl
Producenci
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
LENOVO All in One ThinkCentre M93z | 23" FHD DOTYK | i5-4590s | 8GB DDR3 | 256GB SSD | Intel HD | WINDOWS 10 PRO
dodaj do przechowalni
Opis
- 12 MIESIĘCY GWARANCJI !
- Intel Core i5-4590s 4 rdzenie 4 wątki
- 8GB DDR3
- 256GB SSD
- 23" 1920x1080 IPS FHD - dotykowa matryca
- Kamera , WIFI
- Windows 10 PRO
Komputery były używane w zachodnich firmach. Przed wysyłką każdy komputer jest dokładnie przetestowany dzięki temu gwarantujemy pełną sprawność sprzętu. Każda sztuka jest zaopatrzona w zasilacz, niezbędne kable oraz posiada zainstalowany legalny system operacyjny w języku polskim wraz ze sterownikami producenta. Całość wysyłamy w naszym firmowym opakowaniu. Wszystkie dane techniczne znajdują się w specyfikacji technicznej, stan wizualny przedstawiony na zdjęciach - poszczególne sztuki mogą się różnic stanem zużycia. Moga posiadać normalne ślady użytkowania.
GRATIS ! Klawiatura + mysz bezprzewodowa USB TITANUM MEMPHIS TK108

Dane techniczne
| Model | All in One ThinkCentre M93z |
| Chipset | Płyta główna oparta na chipsecie Intel Q87 |
| Procesor | Intel Core i5 |
| Informacje o procesorze | Intel® Core™ i5-4590s Processor (6MB Cache, od 3.00 GHz do 3.70 GHz) 4 rdzenie, 4 wątki |
| Ilość rdzeni procesora | 4 rdzenie |
| Pamięć | 8GB DDR3 |
| Dysk | 256GB SSD |
| Karta Graficzna | INTEL HD Graphics |
| Zasilacz | Wewnętrzny |
| Wymiary | 568 mm x 439 ~ 479 mm x 247 mm, Waga : 13kg |
| Sieć | LAN 10/100/1000Mbit, WiFi , Bluetooth |
| Napęd | Brak |
| Porty | 4x USB 3.1 Gen. 1 (USB 3.0), Wejście mikrofonowe, Wyjście słuchawkowe/głośnikowe, RJ-45 (LAN), VGA (D-sub), Display Port, 2x PS/2, RS-232, |
| Karta Dźwiękowa | Zintegrowana |
| System Operacyjny | Windows 10 PRO 64-bit |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Stan | Laptopy używane - poleasingowe . W pełni sprawne. Klasa wizualna A ( mogą posiadać minimalne ślady użytkowania) |
