Kontakt
INFOLINIA
☎️: +48 34 390 66 55
📧: esklep@pro4it.pl
SERWIS
☎️: +48 507 567 499
📧: serwis@pro4it.pl
Producenci
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
LENOVO ThinkCentre M720s SFF | i5-8400 | 8GB DDR4 | 256GB SSD | Intel UHD 630 | WINDOWS 11 PRO
dodaj do przechowalni
Opis
|
LENOVO ThinkCentre Jest to bardzo dobrze znana seria niezawodnych komputerów biznesowych . ThinkCentre łączy ze sobą wydajność , wytrzymałość , niezawodność oraz funkcjonalność. Cenione przez specjalistów świetnie sprawdzą się w biznesie jak również w użytku domowym . |
|
Komputery w obudowach SFF (Small Form Factor) to zaprojektowane przede wszystkim z myślą o pracy biurowej niewielkich rozmiarów urządzenia. Posiadaja wewnętrzny zasilacz i maja mozliwość pracy zarówno w pionie jak i w poziomie.
|
![]() |
|
|
Najnowszy system Windows 11 ! Sprzęt ten spełnia wymagania oraz posiada pełne wsparcie dla najnowszego systemu operacyjnego Windows 11. Jest on zaintalowany wraz z kompletem niezbędnych sterowników oraz aktualizacji. ( Na życzenie możliwa instalacja Windows 10. Prosimy o taka informacje w uwagach do sprzedającego). |
|
W PEŁNI FUNKCJONALNY JUZ OD PIERWSZEGO URUCHOMIENIA!! Wybierz usługę : Pakiet aplikacji - jedyne 99zł!! Nie trać czasu na instalowanie i konfiguracje podstawowych programów - zrobimy to za Ciebie! |
|
Czym jest sprzęt poleasingowy?
Komputery były używane do pracy głownie w dużych zachodnich firmach lub korporacjach na zasadzie leasingu. Po określonym czasie zostają wymienione na nowe a dotychczasowy sprzęt w dalszym ciągu sprawny i wydajny trafia na rynek. Zakup takiego sprzętu jest bardzo atrakcyjny zarówno na małych i średnich firma jak również dla osób indywidualnych.
Przed wysyłką każdy sprzęt jest dokładnie przetestowany dzięki temu gwarantujemy jego pełną sprawność. Każda sztuka jest zaopatrzona w zasilacz, niezbędne kable oraz posiada zainstalowany legalny system operacyjny w języku polskim wraz z kompletem sterowników producenta. Całość wysyłamy w naszym firmowym opakowaniu. Przedstawione zdjęcia są poglądowe , losowo wybranego egzemplarza. Wszystkie dane techniczne oraz informacje o stanie wizualnym znajdują się w specyfikacji technicznej.
KLIKNIJ TUTAJ aby zobaczyc szczegółowy opis klas wizualnych sprzętu!
Dane techniczne
| Model | ThinkCentre M720s SFF |
| Chipset | Intel® H370 Chipset |
| Procesor | Intel Core i5 |
| Informacje o procesorze | ntel® Core™ i5-8400 Processor (9M Cache, od 2.80 GHz do 4.00 GHz) 6 rdzeni, 6 wątków |
| Ilość rdzeni procesora | 6 rdzeni |
| Pamięć | 8GB DDR4 |
| Dysk | 256GB SSD |
| Karta Graficzna | INTEL UHD Graphics 630 |
| Zasilacz | Fabryczny 180W |
| Wymiary | 290x343x92 [mm] 6kg |
| Sieć | LAN 10/100/1000Mbit |
| Napęd | Brak |
| Porty | Z przodu: 4x USB 3.0, USB Typ C 3.1, Czytnik kart (opcjonalnie), 2x audio. Z tyłu: 4x USB 2.0, VGA, 2x DisplayPort, 1x port szeregowy RS232, LAN, Audio |
| Karta Dźwiękowa | Zintegrowana |
| System Operacyjny | Windows 11 PRO ( lub Windows 10 na życzenie klienta ) |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Stan | Komputery używane - poleasingowe . W pełni sprawne. Klasa wizualna A |



