Kontakt
INFOLINIA
☎️: +48 34 390 66 55
📧: esklep@pro4it.pl
SERWIS
☎️: +48 507 567 499
📧: serwis@pro4it.pl
Producenci
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
LENOVO ThinkCentre M82 Desktop | Pentium G2020 | 4GB DDR3 | 250GB HDD | Intel HD | WINDOWS 10 HOME
dodaj do przechowalni
Opis
- 12 MIESIĘCY GWARANCJI !
- Intel Pentium G2020 2 rdzenie 2 wątki
- 4GB DDR3
- 250GB HDD
- Windows 10 HOME
Komputery były używane w zachodnich firmach. Przed wysyłką każdy komputer jest dokładnie przetestowany dzięki temu gwarantujemy pełną sprawność sprzętu. Każda sztuka jest zaopatrzona w zasilacz, niezbędne kable oraz posiada zainstalowany legalny system operacyjny w języku polskim wraz ze sterownikami producenta. Całość wysyłamy w naszym firmowym opakowaniu. Wszystkie dane techniczne znajdują się w specyfikacji technicznej, stan wizualny przedstawiony na zdjęciach - poszczególne sztuki mogą się różnic stanem zużycia. Moga posiadać normalne ślady użytkowania.
Dane techniczne
| Model | ThinkCentre M82 Desktop |
| Chipset | Płyta główna oparta chipsecie Intel Q75 Experss LGA 1155 |
| Procesor | Intel Pentium |
| Informacje o procesorze | Intel Pentium G2020 (3MB Cache, 2.90GHz) 2 rdzenie, 2 wątki |
| Ilość rdzeni procesora | 2 rdzenie |
| Pamięć | 4GB DDR3 |
| Dysk | 250GB HDD |
| Karta Graficzna | Intel HD Graphisc |
| Zasilacz | Fabryczny 280W |
| Wymiary | 95mm (Szerokość) na 369mm (Długość) na 336mm (Wysokość) |
| Sieć | LAN 10/100/1000Mbit |
| Napęd | Brak (zaślepka) |
| Porty | PCI-Express, PCI, 8x USB w tym 4x USB 3.0, D-SUB, COM / RS232, LAN, Audio, Display Port=HDMI (możliwość dokupienia adapteru/przejściówki) LPT! |
| Karta Dźwiękowa | Zintegrowana |
| System Operacyjny | Windows 10 HOME 64-bit |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Stan | Komputery używane, poleasingowe, stan może się niewiele różnić od stanu na zdjęciach |
