Kontakt
INFOLINIA
☎️: +48 34 390 66 55
📧: esklep@pro4it.pl
SERWIS
☎️: +48 507 567 499
📧: serwis@pro4it.pl
Producenci
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
LENOVO ThinkPad L15 | 15.6" FHD | i5-10210U | 8GB DDR4 | 256GB SSD NVMe | Intel Graphisc | WINDOWS 11 PRO
dodaj do przechowalni
Opis
|
LENOVO ThinkPad Jest to bardzo dobrze znana seria niezawodnych laptopów biznesowych . ThinkPad łączy ze sobą wydajność , wytrzymałość , niezawodność oraz funkcjonalność. Cenione przez specjalistów świetnie sprawdzą się w biznesie jak również w użytku domowym. |
|
|
![]() |
![]() |
Intel UHD Graphics to zintegrowany układ graficzny wbudowany w procesory z rodziny Comet Lake, będący udoskonaloną wersją swoich poprzedników. Został zoptymalizowany pod kątem codziennych zadań biznesowych oraz płynnego odtwarzania multimediów w wysokiej jakości, oferując pełne wsparcie dla rozdzielczości 4K oraz standardów DirectX 12 i OpenGL 4.5. Dzięki bardzo niskim wymaganiom energetycznym układ ten minimalizuje wydzielanie ciepła i znacząco wydłuża czas pracy na baterii, co czyni go niezawodnym rozwiązaniem w nowoczesnych laptopach biurowych i mobilnych ultrabookach.. |
|
Windows 11 PRO ! Zainstalowany system Windows 11 Pro to najbezpieczniejszy i najbardziej nowoczesny system operacyjny od Microsoft. Oferuje ulepszony interfejs, lepszą organizację okien dzięki funkcji Snap Layout oraz zaawansowane funkcje szyfrowania danych, co czyni Twój laptop gotowym do pracy w profesjonalnym środowisku od razu po wyjęciu z pudełka. |
|
|
W PEŁNI FUNKCJONALNY JUZ OD PIERWSZEGO URUCHOMIENIA!! Wybierz usługę : Pakiet aplikacji - jedyne 99zł!! Nie trać czasu na instalowanie i konfiguracje podstawowych programów - zrobimy to za Ciebie! |
|
Czym jest sprzęt poleasingowy?
Komputery były używane do pracy głownie w dużych zachodnich firmach lub korporacjach na zasadzie leasingu. Po określonym czasie zostają wymienione na nowe a dotychczasowy sprzęt w dalszym ciągu sprawny i wydajny trafia na rynek. Zakup takiego sprzętu jest bardzo atrakcyjny zarówno na małych i średnich firma jak również dla osób indywidualnych.
Przed wysyłką każdy sprzęt jest dokładnie przetestowany dzięki temu gwarantujemy jego pełną sprawność. Każda sztuka jest zaopatrzona w zasilacz, niezbędne kable oraz posiada zainstalowany legalny system operacyjny w języku polskim wraz z kompletem sterowników producenta. Całość wysyłamy w naszym firmowym opakowaniu. Przedstawione zdjęcia są poglądowe , losowo wybranego egzemplarza. Wszystkie dane techniczne oraz informacje o stanie wizualnym znajdują się w specyfikacji technicznej.
KLIKNIJ TUTAJ aby zobaczyc szczegółowy opis klas wizualnych sprzętu!
Dane techniczne
| Model | ThinkPad L15 G1 |
| Procesor | Intel Core i5 |
| Informacje o procesorze | Intel® Core™ i5-10210U Processor (6MB Cache, od 1.60 GHz do 4.20 GHz) 4 rdzenie, 8 wątków |
| Liczba rdzeni procesora | 4 rdzenie |
| Wielkość matrycy | 15.6" |
| Rozdzielczość matrycy | 1920x1080 FHD |
| Rodzaj matrycy | Matowa |
| Pamięć RAM (GB) | 8GB DDR4 |
| Pojemność Dysku Twardego (gb) | 256GB SSD M.2 |
| Karta Graficzna | Zintegrowana |
| Model Karty Graficznej | Intel UHD Graphics |
| Karta Dźwiękowa | Zintegrowana |
| Sieć | LAN 1 Gb/s , Wi-Fi 6 , Moduł Bluetooth |
| Napęd | Brak (fabrycznie) |
| Porty | USB 3.2 Gen. 2 - 2 szt. USB Typu-C (z DisplayPort i Power Delivery) - 2 szt. HDMI 1.4 - 1 szt. Czytnik kart pamięci microSD - 1 szt. RJ-45 (LAN) - 1 szt. Wyjście słuchawkowe/głośnikowe - 1 szt. Czytnik Smart Card - 1 szt. |
| System Operacyjny | Windows 11 PRO ( lub Windows 10 na życzenie klienta ) |
| Bateria | Li-Ion - minimum 50% sprawności baterii lub nowa |
| Zasilacz | Tak |
| Układ klawiatury | QWERTY (US/PL) lub obcojęzyczna - spolszczona naklejkami |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Stan | Laptopy używane - poleasingowe . W pełni sprawne. Klasa wizualna A |




