CONTACT
INFOLINE
☎️: +48 34 390 66 55
📧: esklep@pro4it.pl
SERVICE
☎️: +48 507 567 499
📧: serwis@pro4it.pl
Producer
Newsletter
Enter your e-mail address
DELL Vostro 3549 | 15.6" HD | i5-5200U | 4GB DDR3 | 500GB HDD | Intel HD 5500 | WINDOWS
add to wish list
Description
- 12 MIESIĘCY GWARANCJI !
- Intel® Core i5-5200U 2 rdzenie 4 wątki
- 15.6" 1366x768 HD
- Intel HD 5500
- 4GB DDR3
- 500GB HDD
- KAMERA! DVD
- Windows 8/10 PRO
Komputery były używane w zachodnich firmach. Przed wysyłką każdy laptop jest dokładnie przetestowany dzięki temu gwarantujemy pełną sprawność sprzętu. Każda sztuka jest zaopatrzona w zasilacz, niezbędne kable oraz posiada zainstalowany legalny system operacyjny w języku polskim wraz ze sterownikami producenta. Całość wysyłamy w naszym firmowym opakowaniu. Wszystkie dane techniczne znajdują się w specyfikacji technicznej, stan wizualny przedstawiony na zdjęciach - poszczególne sztuki mogą się różnic stanem zużycia. Moga posiadać normalne ślady użytkowania.
Technical data
| Model | Vostro 3549 |
| Processor | Intel Core i5 |
| Information about the processor | Intel® Core™ i5-5200U Processor (3M Cache, from 2.20GHz to 2.70 GHz) 2 cores 4 threads |
| Cores | 2 |
| LCD size | 15.6" |
| LCD type | matt |
| LCD resolution | 1366x768 HD |
| RAM | 4GB DDR3 |
| HDD capacity | 500GB HDD |
| Graphics Card | Intel HD Graphics 5500 |
| Sound Card | integrated |
| Network | LAN 10/100/1000Mbit, WiFi, Bluetooth |
| Optical drive | DVD |
| Ports | 2x USB 2.0, 1x USB 3.0 , 1x RJ-45(LAN), 1xVGA/D-SUB, Audio : in/out combo , Card Reader: SD |
| Operating system | Windows 8 PRO or free upgrade to Windows 10 PRO ( on customer's request) |
| Battery | Li-Ion from 30min to 1-2h (we test them for 30 minutes without a power supply ) We give 30 day of warranty for PSU and battery |
| Keyboard | QWERTY PL/US (stickers) |
| Power supply | Yes |
| Grade | VeryGood optical state but you can see that it has been used |
| Warranty | 12 months |
