CONTACT
INFOLINE
☎️: +48 34 390 66 55
📧: esklep@pro4it.pl
SERVICE
☎️: +48 507 567 499
📧: serwis@pro4it.pl
Producer
Newsletter
Enter your e-mail address
EIZO FlexScan S2402W | 24" FHD | PIVOT
add to wish list
Description
- 12 Months warranty
- 24" 1920x1200 FHD LCD/TN CCFL
- 300 cd/m2
- 5ms
- 16:10
Technical data
| Model | FlexScan S2402W |
| Screen diagonal | 24" |
| LCD resolution | 1920x1200 FHD 16:10 |
| LCD Type | LCD/TN CCFL |
| Screen format | 16:10 |
| Brightness | 300 cd/m2 |
| Contrast | 1000:1 |
| Viewing angles | vertical - 160 / horizon - 170 |
| Reaction time | 5 ms |
| Ports | D-Sub (VGA), DVI-D, 3.5 mm stereo jack |
| PIVOT | Yes |
| Dimensions | 566 x 456-538 x 208,5 mm |
| Color | White |
| Warranty | 12 months |
| Grade | VeryGood optical state but you can see that it has been used |
