CONTACT
INFOLINE
☎️: +48 34 390 66 55
📧: esklep@pro4it.pl
SERVICE
☎️: +48 507 567 499
📧: serwis@pro4it.pl
Producer
Newsletter
Enter your e-mail address
LENOVO ThinkCentre M72e Tiny | i5-3470T | 4GB DDR3 | 128GB SSD | Intel HD | WINDOWS 10 PRO
add to wish list
Description
- 12 Months warranty
- Intel Core i5-3470T 2 cores 4 threads
- 4GB DDR3
- 128GB SSD
- Windows 10 PRO
Technical data
| Model | Lenovo ThinkCentre M72e Tiny (USFF) |
| Chipset | Q77 Chipset LGA 1155 |
| Information about the processor | Procesor Intel® Core™ i5-3470T (3M Cache, from 2.90 to 3.60GHz), 2 cores 4 threads |
| Cores | 2 cores |
| RAM | 4GB DDR3 |
| HDD capacity | 120GB SSD |
| Graphics Card | Intel HD Graphics 2500 |
| Power Supply | External 65W |
| Dimensions | 32/180/180 [mm] 2.1KG |
| Network | LAN 10/100/1000Mbit |
| Optical drive | No |
| Ports | 5x USB 2.0, Audio, DisplayPort, VGA / D-Sub |
| Sound Card | integrated |
| Operating system | Windows 10 PRO 64-bit |
| Warranty | 12 months |
| Grade | VeryGood optical state but you can see that it has been used |
