CONTACT
INFOLINE
☎️: +48 34 390 66 55
📧: esklep@pro4it.pl
SERVICE
☎️: +48 507 567 499
📧: serwis@pro4it.pl
Producer
Newsletter
Enter your e-mail address
LENOVO ThinkCentre M92p TOWER | i5-3470 | 4GB DDR3 |500GB HDD | Intel HD 2500 | WINDOWS 7 PRO
add to wish list
Description
- 12 months warranty
- Intel® Core i5-4370 4 cores 4 threads
- Windows 7 PRO
Technical data
| Model | Lenovo ThinkCentre M92p Tower |
| Chipset | Q75 LGA 1155 |
| Information about the processor | Intel® Core™ i5-3470 Processor (6M Cache, from 3.20 GHz to 3.60 GHz) 4 cores, 4 threads |
| Cores | 4 cores |
| RAM | 4GB DDR3 |
| HDD capacity | 500GB HDD |
| Graphics Card | Intel HD Graphics 2500 |
| Power Supply | 280W |
| Dimensions | 175/442/414 [mm] |
| Network | LAN 10/100/1000Mbit |
| Optical drive | DVD-RW |
| Ports | PCI-Express, PCI, 8x USB w tym 4x USB 3.0, D-SUB, COM, LAN, Audio, Display Port=HDMI |
| Sound Card | integrated |
| Operating system | Windows 7 PRO 64-bit |
| Warranty | 12 months |
| Grade | VeryGood optical state but you can see that it has been used |
