CONTACT
INFOLINE
☎️: +48 34 390 66 55
📧: esklep@pro4it.pl
SERVICE
☎️: +48 507 567 499
📧: serwis@pro4it.pl
Producer
Newsletter
Enter your e-mail address
Monitor EIZO FlexScan S2202W | 22" WSXGA | PIVOT
add to wish list
Description
- 12 months warranty
- 22" 1680x1050 LCD/TN
- 1000 : 1
- 300 cd/m2
Technical data
| Model | FlexScan S2202W |
| Screen diagonal | 22" |
| LCD resolution | 1680x1050 HD+ 16:10 |
| LCD Type | LCD / TN |
| Screen format | 16:10 |
| Brightness | 300 cd/m2 |
| Contrast | 1000:1 |
| Viewing angles | vertical - 170 / horizon - 160 |
| Reaction time | 5 ms |
| Ports | D-Sub, DVI , audio |
| PIVOT | Yes |
| Dimensions | 507 × 439 – 521 × 208,5 mm |
| Color | Black |
| Warranty | 12 months |
| Grade | VeryGood optical state but you can see that it has been used |
