Kontakt

INFOLINIA
☎️: +48 34 390 66 55
📧: esklep@pro4it.pl

SERWIS
☎️: +48 507 567 499
📧: serwis@pro4it.pl

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

rzetelna firma pro4it

 

Hurtowy zakup laptopów poleasingowych 1

Komputery poleasingowe przeważnie wyróżniają się wydajnymi podzespołami, gdyż są przeznaczone do zastosowań biznesowych. Ich zaletą jest szybki procesor, duża ilość pamięci operacyjnej RAM oraz pojemny dysk twardy. Pomimo dużej mocy obliczeniowej są znacznie tańsze niż ich nowe odpowiedniki. To właśnie niska cena sprawia, że hurtowy zakup laptopów poleasingowych staje się coraz bardziej popularny. Co najciekawsze, komputery firmowe są znacznie częściej wymienianie niż egzemplarze domowe, co sprawia że niejednokrotnie są w bardzo dobrym stanie.

Używane laptopy poleasingowe

Firma kupująca komputery dla swoich pracowników zazwyczaj wybiera modele z wyższej półki, cechujące się wysoką wydajnością, która ma bezpośredni wpływ na efektywność pracy. Co więcej, często kupowane są modele charakteryzujące się podwyższoną odpornością na uszkodzenia mechaniczne, która dodatkowo chroni delikatne podzespoły. Laptopy firmowe zazwyczaj nie są tak intensywnie eksploatowane jak komputery prywatne, dlatego dłużej zachowują swoje właściwości. Czym jeszcze charakteryzują się laptopy poleasingowe?

  • Praktycznie każda firma inwestuje w oprogramowanie antywirusowe, dlatego nowy nabywca nie powinien obawiać się wirusów, trojanów i szkodliwego oprogramowania. Należy jednak pamiętać, aby dla pewności przed rozpoczęciem użytkowania zrobić pełen skan wszystkich dysków.
  • Korporacje coraz częściej blokują komputery swoich pracowników w taki sposób, aby instalacja innego oprogramowania niż przewiduje firma była niemożliwa. To kolejna zaleta używanych laptopów poleasingowych, gdyż istnieje małe prawdopodobieństwo, że na komputerze działała aplikacja, która mogła niekorzystnie wpływać na system, pobierać niechanie oprogramowanie lub generować błędy w rejestrach.
  • Zdecydowana większość pracowników dba o swój komputer służbowy i jest zobowiązana używać go zgodnie z przeznaczeniem, dlatego totalnie zdewastowane modele trafiają się bardzo rzadko,
  • Więcej informacji znajdziesz w naszej ofercie sprzedaży hurtowej poleasingowych komputerów i laptopów.

sprzedaz hurtowa komputerow pro4it

Kupując używane laptopy hurtem, zazwyczaj otrzymujemy urządzenia różnorodnych marek. W większości przypadków dołączony jest również oryginalny zasilacz. Co więcej, na każdym urządzeniu zainstalowany jest legalny system operacyjny. Ponadto w poleasingowych modelach znajdują się niezwykle szybkie dyski SSD, które nie mają elementów ruchomych, dzięki czemu są znacznie mniej awaryjne niż tradycyjne modele talerzowe. Komputery mają drobne ślady użytkowania, które w większości przypadków w żaden sposób nie wpływają na funkcjonowanie sprzętu. Są to drobne ryski na obudowie lub rzadziej wytarte klawisze na klawiaturze.

Zakup używanych laptopów poleasingowych hurtem

W przypadku hurtowego zakupu najistotniejszą rolę odgrywają dwie kwestie. Pierwszą jest cena, która w największym stopniu decyduje o opłacalności transakcji. Drugą zaś ogólny stan i kompletność laptopów. Kupując ze sprawdzonych źródeł, można zakładać z dużą dozą prawdopodobieństwa, że większość laptopów będzie w stanie dobrym lub nawet bardzo dobrym.

Zawsze może zdarzyć się kilka modeli, które będą wymagały renowacji, jednak nie jest to regułą. W przypadku gdy są to stosunkowo nowe komputery, prawdopodobieństwo uszkodzenia najbardziej newralgicznych części takich jak płyta główna, procesor, dysk twardy, karta graficzna czy pamięć operacyjna RAM jest niewielkie. Zakup nowego laptopa charakteryzującego się wysoką wydajnością niestety wiąże się z dużym wydatkiem. Kupując sprzęt poleasingowy, klient może otrzymać produkt cechujący się dużą mocą obliczeniową i dobrym stosunkiem ceny do jakości urządzenia.

Komentarze do wpisu (1)

3 stycznia 2024

Poproszę o kontakt w sprawie kupna laptopa LEMOWO tel 690151607

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl