Kontakt

INFOLINIA
☎️: +48 34 390 66 55
📧: esklep@pro4it.pl

SERWIS
☎️: +48 507 567 499
📧: serwis@pro4it.pl

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

rzetelna firma pro4it

 

Wynajem i długoterminowy wynajem laptopów 0

Zakup dużej ilości komputerów firmowych wiąże się ze sporym wydatkiem, zwłaszcza jeśli są to laptopy z wyższej półki charakteryzujące się dużą mocą obliczeniową. Coraz częściej spotykanym rozwiązaniem jest wynajem, który pozwala na rozłożenie wydatków w czasie, minimalizując ryzyko utraty płynności finansowej. Długoterminowy wynajem laptopów umożliwia zaopatrzenie pracowników w wysokiej klasy sprzęt, który ma bezpośredni wpływ na poprawienie efektywności pracy.

Zalety wynajmu laptopów

Realizacja niektórych projektów wymaga komputerów wyposażonych w wielowątkowe procesory cechujące się wysoką wydajnością, dużą ilość szybkiej pamięci operacyjnej RAM, profesjonalne karty graficznej oraz szybkie i pojemne dyski twarde. W przypadku gdy projekt trwa kilka tygodni, zakup profesjonalnego laptopa umożliwiającego np. obróbkę materiału wideo zarejestrowanego w wysokiej rozdzielczości nie jest jedynym rozwiązaniem. Warto również rozważyć wynajem, gdyż wiąże się on z nieporównywalnie mniejszymi kosztami. Ponadto użytkownik otrzymuje w pełni sprawne technicznie urządzenie, dzięki czemu może błyskawicznie rozpocząć pracę. Jakie są możliwości wynajmu laptopów?

wynajem  laptopow i komputerow pro4it
Zapoznaj się z ofertą na wynajem laptopów i komputerów w Pro4it

  • W przypadku wynajmu krótkoterminowego klient może dowolnie wybrać okres, w którym chciałby użytkować laptopa i po upływie określonej liczby dni po prostu go zwraca. To idealnie rozwiązanie dla firm, które okresowo potrzebują komputerów cechujących się dużą mocą obliczeniową. W takich sytuacjach nie ma potrzeby kupowania drogiego urządzenia tylko po to, aby używać je kilka razy w roku.
  • Kwestia długoterminowego wynajmu laptopów, na którą decydują się zarówno duże korporacje, jak i średniej wielkości oraz małe przedsiębiorstwa jest o tyle ciekawa, że pozwala uniknąć dużego, jednorazowego wydatku. Umożliwia rozłożenie go w czasie i przyczynia się do lepszego zaplanowania wydatków w firmie, ponieważ comiesięczna rata jest taka sama.
  • Wynajem laptopów sprawdza się zarówno podczas wyjazdów służbowych, jak i prywatnych. W takich sytuacjach szczególnie polecane są ultrabooki, których najważniejszą zaletą jest mobilność. Laptopy tego typu cechują się kompaktowymi rozmiarami, które w połączeniu z niską wagą sprawiają, że idealnie nadają się do pracy podczas podróży. Co więcej, dzięki niezwykle wytrzymałej baterii urządzenie potrafi pracować niemalże przez cały dzień, ograniczając konieczność korzystania z zasilacza do minimum.

Laptopy przeznaczone na wynajem to często modele z tzw. linii biznesowej, które oprócz wysokiej wydajności i wytrzymałej baterii charakteryzują się również minimalistycznym designem i eleganckim wyglądem.

Dla kogo przeznaczony jest wynajem laptopów?

Oprócz wcześniej wspomnianych firm i korporacji, z usług wynajmu korzystają również początkujący przedsiębiorcy, którzy chcą ograniczyć koszty związane z rozpoczęciem działalności. To rozwiązanie jest szczególnie polecane osobom, które do swojej pracy potrzebują wysokiej jakości sprzętu, są to m.in. graficy, montażyści, projektanci oraz młodzi przedsiębiorcy zajmujący się obróbką zdjęć. Duże wydatki na początku kariery mogą prowadzić do kłopotów finansowych, dlatego lepiej z góry zaplanować wszystkie koszty, rozłożyć je w czasie i ograniczyć do minimum. Laptopy można wypożyczyć również na kilka dni, prowadząc szkolenie lub konferencję, na których używanie komputera jest konieczne. Taka forma wynajmu przyda się również w sytuacjach awaryjnych, gdy prywatny komputer ulegnie uszkodzeniu, a użytkownik pilnie potrzebuje dostępu do swoich plików znajdujących się np. w chmurze.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl