Kontakt
INFOLINIA
☎️: +48 34 390 66 55
📧: esklep@pro4it.pl
SERWIS
☎️: +48 507 567 499
📧: serwis@pro4it.pl
Producenci
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
DELL OptiPlex 9010 TOWER | i5-3570 | 8GB DDR3 | 500GB HDD | Intel HD | WINDOWS 7 PRO
dodaj do przechowalni
Opis
- 12 MIESIĘCY GWARANCJI !
- Intel® Core i5-3570 4rdzenie 4wątki
- 8GB DDR3
- Obudowa : Tower
- INTEL HD Graphics (Core i5)
- Windows 7 PRO
Komputery były używane w zachodnich firmach. Przed wysyłką każdy komputer jest dokładnie przetestowany dzięki temu gwarantujemy pełną sprawność sprzętu. Każda sztuka jest zaopatrzona w zasilacz, niezbędne kable oraz posiada zainstalowany legalny system operacyjny w języku polskim wraz ze sterownikami producenta. Całość wysyłamy w naszym firmowym opakowaniu. Wszystkie dane techniczne znajdują się w specyfikacji technicznej, stan wizualny przedstawiony na zdjęciach - poszczególne sztuki mogą się różnic stanem zużycia. Moga posiadać normalne ślady użytkowania.
Dane techniczne
| Model | OptiPlex 9010 Tower |
| Chipset | Płyta główna oparta na chipsecie Q77 Express obsługująca procesory trzeciej generacji |
| Procesor | Intel Core i5 |
| Informacje o procesorze | Intel® Core™ i5-3570 (6M Cache od 3.40GHz do 3.80GHz) 4 rdzenie, 4 wątki |
| Ilość rdzeni procesora | 4 rdzenie |
| Pamięć | 8GB DDR3 |
| Dysk | 500GB HDD |
| Karta Graficzna | Intel HD Graphisc |
| Zasilacz | Fabryczny 275watt |
| Wymiary | 360 x 175 x 417 mm |
| Sieć | LAN 10/100/1000Mbit |
| Napęd | DVD-RW |
| Porty | 4 zewnętrzne porty USB 3.0, 6 zewnętrznych portów USB 2.0, 1 port szeregowy 1 port RJ-45 1 port VGA 2 port DisplayPort 2 porty PS/2 2 wejścia liniowe (stereo/mikrofon) 2 wyjścia liniowe (słuchawki/głośniki) |
| Karta Dźwiękowa | Zintegrowana |
| System Operacyjny | Windows 7 PRO 64-bit |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Stan | Komputery używane, poleasingowe, stan może się niewiele różnić od stanu na zdjęciach |
