Kontakt
INFOLINIA
☎️: +48 34 390 66 55
📧: esklep@pro4it.pl
SERWIS
☎️: +48 507 567 499
📧: serwis@pro4it.pl
Producenci
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Dell OptiPlex 9010 SFF | i5-3570 | 4GB DDR3 | 320GB HDD | Intel HD Graphic | WINODWS 7 HOME
dodaj do przechowalni
Opis
- 12 MIESIĘCY GWARANCJI !
- Intel® Core i5-3570 4rdzenie 4wątki
- Obudowa : SFF
- 4GB DDR3
- 320GB HDD
- INTEL HD Graphics 2500 (Core i5)
- Windows 7 Home 64 bit
Komputery były używane w zachodnich firmach. Przed wysyłką każdy komputer jest dokładnie przetestowany dzięki temu gwarantujemy pełną sprawność sprzętu. Każda sztuka jest zaopatrzona w zasilacz, niezbędne kable oraz posiada zainstalowany legalny system operacyjny w języku polskim wraz ze sterownikami producenta. Całość wysyłamy w naszym firmowym opakowaniu. Wszystkie dane techniczne znajdują się w specyfikacji technicznej, stan wizualny przedstawiony na zdjęciach - poszczególne sztuki mogą się różnic stanem zużycia. Moga posiadać normalne ślady użytkowania.
Dane techniczne
| Model | Optiplex 9010 SFF |
| Chipset | Płyta główna oparta na chipsecie Q77 Obsługująca procesory Core i3 i5 i7 TRZECIEJ GENERACJI |
| Procesor | Intel Core i5 |
| Informacje o procesorze | Intel® Core™ i5-3570 Processor (6M Cache, od 3.40GHz do 3.60GHz ) ( 4 rdzenie 4 wątki ) |
| Ilość rdzeni procesora | 4 rdzenie |
| Pamięć | 4GB DDR3 |
| Dysk | 320GB HDD |
| Karta Graficzna | INTEL HD Graphics 2500 (Core i5) |
| Zasilacz | Fabryczny 240W Gold+ |
| Wymiary | 290 x 92,6 x 312 mm |
| Sieć | LAN 10/100/1000Mbit |
| Napęd | DVD-RW |
| Porty | 2x audio, 6x USB 2.0, 4x USB 3.0, 2x Displayport, 2x PS2, 1x D-SUB (VGA), 1x COM, 1x RJ45, 2x PCI-E x16 |
| Karta Dźwiękowa | Zintegrowana |
| System Operacyjny | Windows 7 HOME 64-bit |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Stan | Komputery używane, poleasingowe |
